Mark Zuckerberg'in Çizgi Romanı Çıktı
Genel

Mark Zuckerberg'in Çizgi Romanı Çıktı

Facebook Kurucusu ve Time'ın yılın adamı olan Mark Zuckerberg'in hayatının filminin ardından çizgi romanı da çıktı. Kanadalı çizgi roman şirketi Bluewater Productions, 48 sayfalık çizgi romanı $6.99'dan satışa çıkarmış. Online versiyonu şimdilik bulunmayan romanın Türkiye'de yayınlanması pek mümkün gibi görünmüyor.

En iyi film dahil 8 dalda Oscar adayı olan Sosyal Ağ filmi birçok eleştirmen tarafından da yılın en iyi filmleri arasında sayılmış ve 4 dalda Altın Küre ödülünü kazanmıştı. Sadece 4 gün sonra sahiplerini bulacak olan Oscar ödüllerinde, Sosyal Ağ kaç Oscar alabilecek bilinmez ancak Mark'ın hayatı yayıncıların ilgisini çekmeye devam edecek gibi görünüyor.

Çizgi romanın tam olarak Zuckerberg'in hayatının hangi bölümüyle ilgili olduğunu bilemiyoruz. Ancak mahkeme süreçlerinden çok Facebook'un ilk aşamalarını konu alacağını tahmin ediyorum.

Yorumlar (3)
  1. Said Murat Said Murat

    Tek cümle ile; Yok Artık! diyorum! Bi reklam vardı: Biz de abarttık ama çikolatasını kabarttık! :) Bi yandan 'bekleniyordu' demek istesem de, o kadar da abartmasınlar be abi :)

  2. Prekast Prekast

    Hiç şaşırmadım valla.

  3. Bican Çetin Bican Çetin

    Anime çizgi filmini de bekliyoruz :)

Webrazzi Kariyer
Bütün Pozisyonlar
Webrazzi Etkinlikleri