Etkinlik Bileti Almanın "Gerçekten" En Kolay Yolu: MyBilet iPhone Uygulaması

Etkinlik Bileti Almanın

Öncelikli şunu belirteyim, MyBilet'i servis olarak gerçekten çok başarılı buluyorum. Özellikle sinema biletleri tarafında son dönemlerdeki atağıyla pazarda kendisine ciddi yer kaptığını düşünüyorum. En azından kendi kullanımım ve çevremden gördüğüm kadarıyla bu düşüncemde de haklıyım.

Bence Türkiye'deki en başarılı arayüzlere ve en kolay satış sürecine sahip olan MyBilet, bu başarısını iPhone'a da taşımış.

App Store'da bugün itibariyle indirilmeye hazır olan MyBilet iPhone uygulamasıyla hızlıca bir deneme sürüşü yaptım. Tam da tahmin ettiğim gibi web üzerindeki performansın belki daha iyisi iPhone uygulamasında sağlanmış.

MyBilet üzerinde satışta olan tüm etkinlikleri inceleyebildiğiniz ve eğer satın almak isterseniz sade arayüzlerle işleminizi hızlıca gerçekleştirebildiğiniz uygulama üzerinden direkt satın alma yapmak da mümkün.

Sinema bileti satın alırken seans ve yer seçme uygulamasının kolaylığı ise aslında bu yazıda uygulamayı bu kadar beğenmemin temel nedenlerinin başında geliyor.

Aşağıda MyBilet iphone uygulamasının deneme esnasında aldığımız bazı ekran görüntülerini de fikir olması adına paylaşıyorum.

App Store'dan "mybilet" anahtar kelimesi ile arama yaparak ya da direkt bu linkten indirebileceğiniz uygulama hakkında tüm adımları teker teker anlatmış olmayayım.

Eğer MyBilet'i web tarafında henüz denemediyseniz mutlaka göz önüne almanızı tavsiye ederim. Eğer hali hazırda benim gibi MyBilet kullananlardansanız, o zaman servisin iPhone uygulaması bence hem örnek almak, hem de kullanmak için mutlaka indirilmeli diye düşünüyorum.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.