Tek Sayfalık İş Profilinizi Oluşturun: Zerply.com [Davetiyeler Tükendi]

Tek Sayfalık İş Profilinizi Oluşturun: Zerply.com [Davetiyeler Tükendi]

Zerply, mevcut iş ağlarından farklı bir iş ağı oluşturma fikri üzerine geliştirilen yeni bir girişim. Tek sayfadan oluşan renkli bir profil sayfası oluşturmanızı sağlayan servisin, ileri versiyonlarında daha fazla iş ağı özelliğiyle donatılacağını öğrendik.

LinkedIn ve Facebook profillerinize bağlanarak hızlıca iş deneyimi ve eğitim bilgilerinizi aktarabildiğiniz sayfanızda bunların dışında sosyal ağ profillerinize ve becerilerinize yer verebiliyorsunuz. Şimdilik sadece 3 tasarımda sayfanızı giydirmenize izin veren Zerply'ye ilerleyen zamanlarda yeni tasarımların da eklenmesi muhtemel.

Şimdilik sadece davetiye ile üye olunan servise Webrazzi okuyucuları için 250 adet davetiye aldık. Siteyi denemek ve profilinizi oluşturmak için http://www.zerply.com/invite/56d8ad81540b83f adresinden üye olabilirsiniz.

Güncelleme: Davetiyelerimiz tükenmiştir.

Christofer Karltorp ve Taaniel Jakobs isimli iki Avrupa'lı girişimci tarafından hayata geçirilen projenin 4 kişilik ana ekibi geçtiğimiz aylarda Silikon Vadisine taşınmış. İsveç ve Çek Cumhuriyetindeki 3 yarı zamanlı çalışanıyla proje geliştirilmeye devam ediliyor. Arkadaş ve aile çevresinden toplanılan 107 bin dolar ile yola çıkılan proje Ekim 2010'dan beri özel beta sürecindeymiş.

Sayfanızda kullanabileceğiniz tasarımlar Mike Kus, Elliot Jay Stocks ve Rodie King gibi tanınmış tasarımcılar tarafından hazırlanmış. Mike Kus'u Twitter'ın Chirp etkinliği için tasarladığı sayfadan hatırlayanlarınız olacaktır. Zerply için yaptığı The Poster Child temasında da benzer izleri görmek mümkün. Benim kişisel tercihim ise Web 2.0 lafının ilk türediği yıllardaki tasarımlara yakın olan The Conservative'den yana oldu. Nostaljik Web 2.0 :)

Sadece 1-2 dakikada oluşturabileceğiniz kişisel sayfanızla başarılı bir girişim olarak değerlendirebileceğimiz Zerply'nin, önümüzdeki aylarda yatırım haberlerini alma ihtimalimizin olduğu söyleyebiliriz.

Servisi denemek için http://www.zerply.com/invite/56d8ad81540b83f adresinden üye olabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.