Her Şeyi 3 Kelime İle Tanımlayın: Threewords.me

Her Şeyi 3 Kelime İle Tanımlayın: Threewords.me

Sosyal medyada yeni bir rüzgar yaratabilecek bir servis ile karşı karşıyayız; Threewords.me. Tek sayfalık serviste, kayıtlı profillerin 3 kelime ile tanımlanmasını isteniyor. Formspring.me gibi anonim tarafı olan Threewords.me'nin geliştiricisi 17 yaşında Amerika'da yaşıyan bir Çinli.

Mark Bao adlı genç girişimci henüz servis üzerinde ciddi bir geliştirme yapmış değil ancak viral bir etki başlamış durumda. Herhangi bir sosyal medya paylaşım aracı dahi bulunmayan serviste, Facebook hesap bağlantınız isteniyor ancak daha sonra Facebook Login ile giriş yapamıyorsunuz. Bu özellik sadece kayıt işlemini biraz hızlandırıyor.

Şimdiki özellikler sadece arkaplan ve kullanıcı resmi yükleyebilmek ile gelen kayıtları görmekten ibaret. Tüm girişlerin anonim gösteriliyor olması ise geliştirilecek mi bilemiyoruz. Profilinize gönderilen ve silemediğiniz tanımları ise aşağıdaki gibi görebiliyorsunuz.

Threewords Webrazzi

Merak dürtüsünü harekete geçiren servis, basit arayüzü ve anonimliği kabul etmesi ile kısa sürede popüler olmaya aday. Siz de çevrenizin sizin hakkında ne düşündüğünü 3 kelime ile öğrenmek istiyorsanız kayıt sayfasından üye olarak işe başlayabilirsiniz. Bundan sonra yapmanız gereken ise profil bağlantınızı istediğiniz şekilde dağıtmak ve sizin hakkınızda söylenecek 3 kelimeyi beklemek.

Mark Bao da Chatroulette'in genç rus girişimcisi Andrey Ternovskiy gibi ilgi çekiyor ve adı çeşitli bloglarda takip edilmesi gereken girişimciler arasında gösteriliyor. Biz de bu genç girişimcinin servisinin nasıl ilerlediğini görmek için bir profil açtık. 3 kelime ile Webrazzi'yi tanımlamak isterseniz şuradan bize ulaşabilirsiniz. ;)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.