LandingAt ile Ziyaretçilerinize Özel Mesaj Bırakın [10 Kullanıcıya 12 Aylık Hesap Hediye]

LandingAt ile Ziyaretçilerinize Özel Mesaj Bırakın [10 Kullanıcıya 12 Aylık Hesap Hediye]

Ziyaretçilerinize özel bir hoşgeldin demek ve iyi bir ilk izlenim oluşturmak isteyorsanız LandingAt tam da aradığınız hizmeti sunuyor. Henüz çok yeni olan servis, çeşitli kurallar altında ziyaretçilerinize özel mesajlar/içerikler yayınlamanızı sağlıyor.

Ziyaretçinin geldiği adrese göre farklı mesajlar gösteren Wordpress eklentilerini daha önce görmüştük, LandingAt ise bundan daha profesyonel ve detaylı bir hizmet sunuyor. Online reklamcılıkta uygulanan yeniden pazarlama mantığını da kullanan serviste, kullanıcının ziyaret sayısına/sıklığına, yönlendirilme yapan sayfaya, arama kelimelerine, ziyaretçinin geldiği ülkeye, saat ve tarihe göre özel mesajlar hazırlayabiliyorsunuz.

Örneğin LandingAt sayesinde Webrazzi.com'a Amerika'dan gelen ziyaretçiler için kendi zaman dilimlerine göre İngilizce bir tanıtım mesajı sunabiliriz. Bu mesajı çeşitli aramalara göre özelleştirebilir, resim ve videolar ile destekleyebiliriz. Aynı kişilerin yeni ziyaretlerinde hatırlatıcı bir mesajla onları karşılayabiliriz.  

LandingAt Test

Google Analytics API'sini kullanan ve bu konuda optimizasyon çalışmalarını sürdüren serviste kampanya özelinde kurallar da oluşturabiliyorsunuz. Belirlediğiniz kurallara göre sunacağınız mesajı ise HTML temelli şekillendirebiliyor, çeşitli kodları direk olarak istediğiniz alana yerleştirebiliyorsunuz.

LandingAt Test 2

LandingAt'i bu şekilde kullanmak için sitenize ilgili aktivasyon kodunu eklemeniz ve mesaj etiketini istediğiniz alana yerleştirmeniz gerekiyor.

Tavsiyemiz üzerine ücretsiz profil de açan LandingAt, Webrazzi okuyucularına da 12 aylık hesap hediye ediyor. LandingAt'e üye olup sitesini ekleyen ve [email protected] adresine "Webrazzi" başlıklı eposta atan ilk 10 kullanıcı 12 aylık hesaba ücretsiz sahip olacak.

Servise sitenizi nasıl ekleyeceğinizi tanıtım sayfasında görebilir, demo sayfasında canlı test yapabilirsiniz. Destek sayfasında ise tüm kurallar hakkında bilgilere göz atabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.