Sanalika ve MySpace İşbirliği İle "Sanalika Music" Doğdu

Sanalika ve MySpace İşbirliği İle

Ekim ayı sonunda mekan işletme özelliğini sanal dünyasına dahil eden Sanalika bu kez MySpace ile müzik dünyasını sanallaştırıyor. Sanalika'nın MySpace ile yaptığı işbirliği sayesinde amatör müzik grupları Sanalika dünyasında kendine yer bulacak.

Myspace üzerinden erişilen ve Sanalika Music adı verilen yenilik amatör müzik gruplarının çalışmalarını sergileyeceği özel mekânlar ile müzikseverlere yönelik çok çeşitli uygulama ve aktiviteleri içeriyor. Çalışmalarında zengin içerikler kullanan Sanalika'nın yeni konseptinde de yeni mekân tasarımları, yeni uygulamalar ve objeler var.

Sanalika Music MySpac

Müzik dünyasını sanal bir dünyaya taşıyan Sanalika Music’te caddeler, kulüpler, apartman daireleri, kafeler, mağaza ve stüdyolar da zengin içeriğin diğer parçalarını oluşturuyor. Geliştirilen bu yeni yapıda özel görevler ve sürprizlerin bulunması ise müzikseverlere interaktif bir tecrübe sunuyor.

Kullanıcıların eski model arabalarla açık hava sinemasında arkadaşlarıyla film izleyebilmesinin etkileyici olduğunu söyleyebiliriz. Profesyonel ve amatör müzik gruplarının yanında yapımcıların ve menajerlerin de ilgisini çekmek isteyen projede dileyen müzik gruplarına ve müzisyenlere konser verme şansı da tanınmış. 8 Aralık’ta da Gece grubunun konseri Sanalika Music'te MySpace üzerinden kullanıcılarla buluşacak.

Paylaşılan bilgiye göre Myspace’in Türkiye’de kayıtlı kullanıcı sayısı 1.560.000 ve her ay ortalama 35.000 kişi yeni üye kaydı gerçekleştiriliyor. 10 milyona yakın kullanıcısıyla Türkiye’nin en popüler sanal oyun merkezlerinden biri olan Sanalika'nın MySpace'in müzik alanında gördüğü rağbeti arttıracağına inanıyoruz.

MySpace'te profilinize eklemek suretiyle dahil olabileceğiniz Sanalika Music'ten bazı ekran görüntülerini de sizinle paylaşıyoruz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.