Türkçe Twitter’i LiveGO İle Kullanın
Arama
Yenilikler

Türkçe Twitter’i LiveGO İle Kullanın

LiveGo Türkçe TwitterAnlık mesajlaşma servisi LiveGO tasarım konusundaki yeniliklerinin ardından, Türkçe dil desteğini de devreye aldı. Bu yenilikle beraber Türkiye’den daha fazla ilgi bekleyen LiveGo, ülkemizde giderek popülerleşen ama Türkçe desteği olmayan Twitter’a da alternatif bir arayüz sunuyor.

Live Messenger, Yahoo ve Gtalk gibi anlık mesajlaşma servisleriyle Hotmail, Gmail ve Yahoo! e-posta hesaplarına tek bir noktadan bağlanmayı sağlayan LiveGo, bilindiği gibi Facebook ve Twitter’ı da kapsıyor. Türk kullanıcıları önemseyen sosyal platform tüm arayüzü Türkçeleştirmenin yanında Twitter’daki eksikliğin bilinciyle turkcetwitter.livego.com adresini hazırlamış ve detaylı olarak Twitter’ı anlatmış.

Türkçe Twitter LiveGo

Şimdiye dek dil problemi nedeniyle Twitter’ı kullanmayanları sevindireceğini düşündüğümüz yenilik, sanıyoruz istediği başarıya da ulaşacaktır. Türkiye’yi yerel trendlere eklemesine rağmen Türkçe dil desteği sunmayan Twitter’dan hızlı davranan LiveGo’nun global başarısını yerel piyasada da yakalaması mümkün görünüyor.

Tüm diğer servislerle beraber Twitter’ı Türkçe olarak kullanmak isteyenler Twitter’da hesap açtıktan sonra LiveGO’ya uğrayabilirler.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (2)
  1. Mustafa DEMİR dedi ki:

    Sanırım bu Türk markası; kendini bayağı hissettireceğe benziyor.

  2. Esesli dedi ki:

    çok güzel birşey türkçe daha kullanışlı oluçaktır

Bir Yorum Yazın