Garanti Mayormatik Foursquare Kampanyası
Eğlence

Garanti Mayormatik Foursquare Kampanyası

Garanti MayormatikKonum tabanlı güncellemeler yapmayı sağlayan Foursquare, markalardan ilgi görmeye devam ediyor. Bun Design'ın ardından Garanti Bankası da Foursquare kampanyası ile sosyal medya müdavimlerine ulaşacak.

Bir kaç aşamalı kampanyada ilk önce kullanıcıların Garanti Bankası'nın Foursquare hesabı ile arkadaş olması istenmiş. Fourasquare'de Twitter ve Facebook hesabı aktif kullanıcıların katılımını kabul edilen kampanyada, ikinci olarak belirlenen 12 bankamatikten birinde check-in yapılması isteniyor.

Garanti Paramatik Foursquare

Paramatiklerde check-in yapan katılımcılardan son beklenen ise kampanya hashtag'inin kullanılması. Kampanyanın sosyal medyada iz bırakmasının yanında bu etkiyi ölçümlemeye yarayacak hashtag kampanyanın adından gelen Mayormatik.

Garanti Mayormatik Foursquare

Kampanyada herhangi bankamatikten birinin mayor'luğunu Garanti Bankası'ndan alan katılımcılara iPod Shuffle hediye edilecek. 12 Paramatik noktasının mayor’luğu el değiştirdikten sonra da iPod Nano ödülü için yapılması gerekenler yine sosyal medya kanalları (Twitter, Facebook) üzerinden paylaşılacak.

Bankamatiklerde check-in yapılması sonrasında güvenlik sorunlarına neden olabilir mi bilmiyoruz. Ancak Garanti'nin bu kampanya ile diğer markalara cesaret vereceğini söyleyebiliriz. :)

Kampanya bu sabah 09:00'da başlıyor, detaylı bilgilere Garanti.com.tr veFacebook.com/garanti'den ulaşılabilir.

Yorumlar (6)
 1. Selamlar,

  Burada ana sorun şu. ben foursquare ile ilk checkin'i şimdi yaptım. bundan sonra eger her gün aksatmaz isem ben kazanacağım demektir. Bu durumda bir haksızlık olmayacak mı? Bunu yarın duyanların hiç şansı yok. Kurgu konusunda biraz faklı çalışmalılar sanırım.

  1. Süha Yunus Erol Süha Yunus Erol

   Mayor konusu tam olarak öyle olmuyor gördüğüm kadarıyla.

   İlk "Check-in"i siz bile yapmış olasanız yarın ve sonraki günlerde eğer sizden daha önce birisi check-in yaparsa o mayor olma konusunda daha avantajlı oluyor.

   Yani siz bu sabah 09.00'da check-in yaptınız ve her sabah saat 09.00'da check-in yapmaya devam ediyorsunuz. Ancak başka birisi saat 08.30'da check-in yapmaya başlarsa sizin elinizden şansınızı alıyor.

 2. Gezgingun Gezgingun

  hadi kampanyayı sadece istanbulda yapmışlar, sadece istanbulda geçerli olduğunu da belirtselermiş en azından. hiç mi adamdan saymıyorlar istanbul dışını?

  bu arada hiç bir yerde yazmıyor ama sanırım 41:29'un parmağı var bu işte, bu ekibi sevmekle birlikte artık biraz istanbulu aşmalarını öneriyorum.

 3. Selçuk Özten Selçuk Özten

  Merhabalar,bende hergün katılıyorum.Ancak benim telefonumdan paramatikin tam yanında olsam da 19-20 metre mesafe var gözüküyor bu sorun olacak mı acaba.Ve de kaçıncıyım bilmiyorum hergün ilk check in yapan mı avantaj saglıyor.(Ve de hergün kü check in saat kaçta başlıyor gece 12den sonra mı 9 dan sonra mı)Pazar günü de check in olmak gerekir mi?

 4. Özgür Özgür

  İstanbul dışını dikkate almayanları biz de dikkate almayız.

 5. Gökhan Gökhan

  Bankamatik zaten bir marka ATM demek istediniz herhal