Bun Design Foursquare'e Adım Attı, Check-in Bekliyor

Bun Design Foursquare'e Adım Attı, Check-in Bekliyor

Sosyal medya giderek bağımlılığa dönüşürken lokasyon tabanlı servislerin sosyal medyada yükseldiğini sizlerle sürekli paylaşıyoruz. Lokasyon bazlı servislerin en popüleri olan Foursquare dünyadaki hitini yükseltirken, Türk tasarımcıları tek çatı altında toplayan Bun Design da yeni kampanyasını Foursquare üzerinde başlattığını duyurdu.

20'yi aşkın fiziksel mağazası ve web sitesi üzerinden satış yapan Bun Design, Türk tasarımlarını tanıtmak için Facebook ve  Twitter'ı online pazarlamasının bir ayağı olarak kullanmaktaydı. Sesini biraz daha yükseltmek isteyen platform, şimdi de sosyal medyanın interaktif gücünü en etkin şekilde kullanabilmek için BunSquare adındaki kampanyasının heyacanını yaşıyor.

Ülkemizde mobil mecrada lokasyon etiketlemeye dayalı ilk kampanya olan BunSquare'a katılmak oldukça basit. Bun Design’ın seçmiş  olduğu 5 şubeden birine giderek Foursquare'da o mekana "check-in" oluyorsunuz. Orada bulunduğunuza dair bir fotoğrafı  #bunsquare hashtagi ve şube adı ile Twitter üzerinden paylaşıyorsunuz.

Check-in işleminiz onaylandığında ise çeşitli ödüller sizleri bekliyor. Yeni nesil sosyal medya ajanslarından Dekatlon Buzz'un kurguladığı kampanyanın sonunda yine Foursquare ile check-in olduğunuzda sürpriz hediyeler kazanabileceğiniz bir parti var.

Henüz lokasyon bağımsız "check-in" yapılabilen Foursquare, buna rağmen globale açılmakla doğru bir iş yaptığını gösteriyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.