Townster 29 Ekim'e Hazırlanıyor
Oyun

Townster 29 Ekim'e Hazırlanıyor

Bu ay başında açılan Townster, ilk resmi bayramı 29 Ekim'i kutlamaya hazırlanıyor. Şimdiden oyuncuların şehirlerinin Türk bayraklarıyla süslendiğindiği oyunda, 29 Ekim günü belirli periyotlarla şehirlerde havai fişek gösterileri ve Türk jetleri gösteri uçuşları yapacakmış.

Kullanıcılar ayrıca arkadaşlarına Türk bayrağı ve Atatürk heykeli gönderebiliyor.

Yabancı oyunlarda bu tip özel günlerde şahit olduğumuz kutlamaları, yerli uygulamalarda bize özel olarak görmek ayrı bir güzellik oluyor. Sanalika zaten uzun süredir bunun gibi özel günler için kutlamalar hatta yürüyüşler düzenliyordu.

Townster'ın da daha ilk bayramından itibaren böyle etkinlikler yapıyor olması, gelecekteki özel günler için mutluluk verici. Kurban bayramında da kasap dükkanlarının kepenklerini indirirlerse hiç şaşırmayacağız :)

Yorumlar (3)
 1. Ilter Ilter

  (Ekran görüntüsüne bakarak :) 2. seviye için nasıl güzel bir yerleşimdir o öyle!! :0 (Oyunun geliştiricisi olunca öyle şeyler olabiliyordur tabii :)

 2. Guru Fasulye Guru Fasulye

  Oyunun fotosunu gorunce kucuk bir tanidigimin oynadigi city life (oyle birsey ismi :) ) geldi aklima. Sanirim o oyunden esinlenerek gelistirilmis bir oyun ?

 3. Mahmut Dönmez Mahmut Dönmez

  Her bir pikseli ve her bir kodu ile tamamen bi yerlerden esinlenmiş bir proje bu. Türk internet girişimcilerinden global oyun pazarında yarışabilmek için daha özgün işler beklerdim açıkçası...

  Büyük zahmetlerle hazırlandığını gördüğüm bu proje için söylenecek tek birşey, tartışmasız birşey var ki bu işin ömrünün 5-6 kadar olacağı ve ondan sonra kimse hatırlamayacağıdır.

  Ama yinede bunun bir varsayım olduğunu belkide kısa bir sürede bilmem hangi oyun geliştirici tarafından milyon dolarlara satın alınabileceğini de düşünmek gerektiğini söylemek isterim. :)