Hürriyet Bumerang Yenilendi - Webrazzi'ye Özel 2 Kat Gösterim Fırsatı!

Hürriyet Bumerang, geçtiğimiz haftalarda hem yeni arayüzüne hemde yeni yapısına kavuştu.

Hürriyet Bumerang, geçtiğimiz haftalarda hem yeni arayüzüne hemde yeni yapısına kavuştu. Bumerang'ı kısaca anlatmak gerekirse bir blog yazarı veya site sahibi Bumerang'a üye olduktan sonra Bumerang'ın şablonlarını web sitesine ekliyor ve bunun karşılığında belli oranda Hürriyet sitelerinde kendi sitesinin reklamları yayınlanıyor.

Servisin ilk zamanlarında Bumerang şablonlarının siteden aldığı tıklama kadar Hürriyet sitelerinde  reklam gösterimi yapılıyordu. Yeni modelde ise siteye eklenen Bumerang şablonlarına tıklanma oranlarının 10 katı reklam gösterimi kazanacaklar ve ayrıca günlük en az 10000 gösterim hediye edilecekmiş.

Eskisine göre daha sade ve kullanışlı bir arayüze kavuşmuş olan servis, üyelerine sunduğu istatistik ekranlarında da geliştirmeler yapmış. Link paylaş özelliği ile üyeler sosyal mecralarda ve siteleri üzerinde paylaştıkları Hürriyet linklerinin tıklanma sayısından da 10 katı reklam gösterimi kazanabilecekler.

Üyelik tiplerini de 3'e çıkaran servise Bronz, Altın ve Platin tiplerinde üye olunabiliyor. Üyelik dereceleri içerik zengilinliği, güncelleme sıklığı ve tasarımsal çekicilik gibi ölçütlerle Hürriyet editörleri tarafından değerlendiriliyor.

Servisin yenilenmesi sebebiyle Webrazzi okuyucularına Bumerang'dan 31 Ekim'e kadar devam edecek bir kampanya geldi. Kampanyaya göre bumerang hesabına yeni site ekleyen kullanıcılar Kampanya Kodu olarak "WBRZ01WB" yazdıklarında Ekim ayı içerisinde geçerli olacak şekilde 2 kat fazla reklam gösterimi kazanacaklar. Kampanya kapsamında Altın üyeler ayda 600.000 gösterim yaparken, Platin üyelerin reklamları ayda 1.2 milyon gösterim yapabilecek.

Özellikle sitelerinin görünürlüklerini artırmak isteyen blog yazarlarının ilk çıktığı zamanlarda çok tercih ettikleri servis, bakalım yenilenen yapısıyla etkili olabilecek.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.