AlisverisRobotu.com Fiyat Kıyaslamaya Fiziksel Mağazaları Da Katarak Yarışa Hazırlanıyor
Arama
E-Ticaret

AlisverisRobotu.com Fiyat Kıyaslamaya Fiziksel Mağazaları Da Katarak Yarışa Hazırlanıyor

AlisverisRobotu.com fiyat kıyaslama servisleri arasına şu günlerde girmeye hazırlanan yeni bir oyuncu. Sadece online alışveriş sitelerinde değil fiziksel mağazalardaki fiyatları da kıyaslama kapsamında tutan servisin ilk ekran görüntülerini yayına girmeden önce sizlerle paylaşıyoruz.

etohum’un 2010 girişimleri arasında ilk 40’a giren girişim geçen süre içinde çalışmalarını hızlandırmış ve birkaç gün içinde resmen yayına girmeyi hedefliyor.

Çağdaş Tatlıcı ve Ertuğrul Yılmaz’ın ortak girişimi olan AlisverisRobotu.com temiz bir tasarıma sahip ve kolay bir arayüz sunuyor. Daha çok ön plana çıkartılan elektronik cihazların yanında, beyaz eşya gibi farklı ürün grupları da servis içinde fiyat kıyaslamaya dahil edilebiliyor.

Fiyat kıyaslama alanında hali hazırda önemli oyuncular bulunduğunu biliyoruz. Bunların arasında başı çeken Cimri.com ve akakce.com ile direkt rekabete girecek olan AlisverisRobotu.com, fark yaratacağı alan olarak fiziksel mağazaları görüyor. Her ne kadar akakce.com da fiyat bilgisi için fiziksel kaynakları değerlendiriyor olsa da, AlisverisRobotu.com’un yaptığı aslında nispeten farklı bir iş.

Eğer aradığınız ürünün size ulaşması için online alışverişinizin kargosunu beklemek istemiyorsanız, hızlıca size en yakın mağazaların satış fiyatlarını servis üzerinden öğrenebiliyorsunuz.

Fiyatını kıyaslamak istediğiniz ürünü girerken bulunduğunuz bölgeyi yazdığınızda size en yakın fiziksel mağazalar harita üzerinde gösteriliyor ve mağazarının iletişim bilgilerinin yanında, size olan uzaklığı ve ürünün fiyatı da listeleniyor.

Henüz yayına alınmamış AlisverisRobotu.com’u hızlıca incelediğimizde şu anda fiziksel mağazalar kapsamında Teknosa ve İstanbul Bilişim gibi yerlerle çalışıldığını görebiliyoruz.

Önümüzdeki günlerde yayına gireceğinin bilgisini aldığımız servisin ana sayfasından e-posta kaydınızı gerçekleştirebilir ve açılıştan haberdar olabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (19)
 1. Özgür Oktan dedi ki:

  Vay be, 5 sene önce fiziksel mağazalarla bu işi yapacak bir girişimimiz vardı. 40-50 firma da bağlamıştık ama elimizden tutan olmadı 🙂
  http://web.archive.org/web/20070303114333/http://

 2. Hasan Yaşar dedi ki:

  Tebrikler, fikir çok hoşuma gitmişti. Fakat fiziksel mağazalardan bilgilerin elde edilmesi konusu çok zor gözüküyordu. Bunu başarabilmiş olmalarına çok sevindim. Başarılar

 3. @inancgumus dedi ki:

  Azimle çalışılıp sorunlar çözülerek yayın hayatına getirilmiş. Baştan beri takip ettiğim bir projenin son haline gelmesini görmek güzel oldu. Ertuğrul ve Çağdaş size büyük başarılar diliyorum. Her konuda yardıma hazırım (pek birşey kalmamış görünüyor gerçi :)).

  Sevgiler,

  İnanç Gümüş
  LinkZ A.Ş. Kurucu Ortağı

  1. Teşekkürler İnanç. Daha yapılacak çok şey var (:

 4. Burcu dedi ki:

  Cagdascim supersin, inan cok mutlu oldum okuyunca. Sonsuz basarilar diliyorum. Rakiplerin isi zor valla;) Eleman lazim oldugunda IK ciniz hazir biliyosun 🙂 Sevgiler…

  1. Çok teşekkürler Burcu. Bu noktaya nasıl geldiğini sen iyi bilenlerdensin (:

 5. Yunus Emre Ercan dedi ki:

  çok güzel ve akıllıca bir girişim, tebrikler..

 6. guru fasulye dedi ki:

  merak ediyorum cimri.com ile nasil rekabete girecekler..

 7. Doruk Demirsar dedi ki:

  Ertuğrul ve çağdaş çok sıkı gencler. Vizyon be yazılım becerileri ile farklarını ortaya koymuşlar daha da koyacaklarına eminim. Basarılar diliyorum

 8. Eylos dedi ki:

  Çağdaş tebrik ederim…. Umarım bekledğimiz başarıyı yakalarısın.

 9. Firma Rehberi dedi ki:

  Sanal mağazalar konusunda başarılı olabilir belki fakat fiziksel mağazalar konusunda ne kadar başarılı olabileceklerini zamanla göreceğiz. Sanal mağazalarda ürünlere ulaşmak bir şekilde mümkün oluyor zaten. Önemli olan fiziksel mağazalar kısmı.

 10. denizoktar dedi ki:

  tebrikler 🙂 mobil uygulamasını bekliyoruz

Bir Yorum Yazın