AlisverisRobotu.com Fiyat Kıyaslamaya Fiziksel Mağazaları Da Katarak Yarışa Hazırlanıyor

AlisverisRobotu.com Fiyat Kıyaslamaya Fiziksel Mağazaları Da Katarak Yarışa Hazırlanıyor

AlisverisRobotu.com fiyat kıyaslama servisleri arasına şu günlerde girmeye hazırlanan yeni bir oyuncu. Sadece online alışveriş sitelerinde değil fiziksel mağazalardaki fiyatları da kıyaslama kapsamında tutan servisin ilk ekran görüntülerini yayına girmeden önce sizlerle paylaşıyoruz.

etohum'un 2010 girişimleri arasında ilk 40'a giren girişim geçen süre içinde çalışmalarını hızlandırmış ve birkaç gün içinde resmen yayına girmeyi hedefliyor.

Çağdaş Tatlıcı ve Ertuğrul Yılmaz'ın ortak girişimi olan AlisverisRobotu.com temiz bir tasarıma sahip ve kolay bir arayüz sunuyor. Daha çok ön plana çıkartılan elektronik cihazların yanında, beyaz eşya gibi farklı ürün grupları da servis içinde fiyat kıyaslamaya dahil edilebiliyor.

Fiyat kıyaslama alanında hali hazırda önemli oyuncular bulunduğunu biliyoruz. Bunların arasında başı çeken Cimri.com ve akakce.com ile direkt rekabete girecek olan AlisverisRobotu.com, fark yaratacağı alan olarak fiziksel mağazaları görüyor. Her ne kadar akakce.com da fiyat bilgisi için fiziksel kaynakları değerlendiriyor olsa da, AlisverisRobotu.com'un yaptığı aslında nispeten farklı bir iş.

Eğer aradığınız ürünün size ulaşması için online alışverişinizin kargosunu beklemek istemiyorsanız, hızlıca size en yakın mağazaların satış fiyatlarını servis üzerinden öğrenebiliyorsunuz.

Fiyatını kıyaslamak istediğiniz ürünü girerken bulunduğunuz bölgeyi yazdığınızda size en yakın fiziksel mağazalar harita üzerinde gösteriliyor ve mağazarının iletişim bilgilerinin yanında, size olan uzaklığı ve ürünün fiyatı da listeleniyor.

Henüz yayına alınmamış AlisverisRobotu.com'u hızlıca incelediğimizde şu anda fiziksel mağazalar kapsamında Teknosa ve İstanbul Bilişim gibi yerlerle çalışıldığını görebiliyoruz.

Önümüzdeki günlerde yayına gireceğinin bilgisini aldığımız servisin ana sayfasından e-posta kaydınızı gerçekleştirebilir ve açılıştan haberdar olabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.