Yeni Windows Live Servisleri Beta Olarak Piyasaya Sürüldü
Arama
Eğlence

Yeni Windows Live Servisleri Beta Olarak Piyasaya Sürüldü

Microsoft’un Hotmail, Messenger, Movie Maker, Photo Gallery gibi birçok ürününü kapsayan Windows Live Servisleri’nin yeni sürümü ile ilgili daha önce incelemelerimizi paylaşmıştık. Hatta şirketin Webrazzi okuyucularına özel organize ettiği ön gösterimde iki gün boyunca katılımcılara sunumlar yapılmış ve ürünleri denemeleri sağlanmıştı.

Bugün ise Windows Live Servisleri’nin Wave 4 olarak adlandırılan yeni sürümü beta olarak indirilmeye hazır şekilde piyasaya sürüldü.

Ürünlerdeki yenilikleri burada tekrar paylaşmaya gerek yok diye düşünüyorum. İlgilenenler Hotmail ile ilgili yazımıza buradan, Messenger ile ilgili yazımıza ise buradan ulaşabilirler.

Ayrıca YeniWindowsLive.com adresinden de hem ürünleri indirebilir hem de detaylı bilgilere ve videolara ulaşabilirsiniz.

Messenger’ın yeni sürümünü beta olarak indirip denemek isteyenler içn küçük bir hatırlatma yapalım. Yeni Messenger  Windows XP’yi desteklemiyor ve minimum Windows Vista SP2 ve üzerine sahip olmanız gerekiyor.

Canlı Yayında Windows Live Servisleri Lansmanı ve Hediyeler

Yeni Windows Live Servisleri’nin beta olarak piyasaya sürülmesinin şerefine şu anda Microsoft Türkiye Tüketici ve İnternet Servisleri İş Grubu Yöneticisi Emre Tok ve PCNet Yayın Yönetmeni Erdal Kaplanseren ile birlikte Microsoft Türkiye ofisinde canlı yayındayız.

Yeni Windows Live Servisleri hakkında konuşup, servislerin incelemesini yapacağımız bu canlı yayın süresince yayını takip eden izleyicilere bol miktarda hediye de dağıtılıyor olacak.

25 tane HD webcam, 5 tane 64 GB’lık USB bellek, 25 tane 2 GB’lık USB bellek, 1 tane Windows 7 Ultimate yayın boyunca sorulacak sorulara doğru cevapları veren izleyicilere hediye edilecek.

YeniWindowsLive.com adresinden canlı yayını izleyebilir ve programa katılabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (7)
 1. pdfdergi dedi ki:

  Ses çok fazla yankı yapıyor. Detayları merakla bekliyoruz.

 2. kaan özer dedi ki:

  Şu anda sayfaya eriştiğinizda karşınıza "canlı yayın" çıktığı için, ürünleri test etmek üzere indiremiyorsunuz.

 3. Shaig M dedi ki:

  RT: @shaig_m: @webrazzi Acaba, Chrome-dan canlı yayının yankı yapmasının özel bir nedeni (google) varmı, yoksa tesadüfmü ?

 4. öner kerim dedi ki:

  Betayı indirdim kurdum msn hesabıma girmeye çalışırken hata verdi.Kaldırıp eskisini kurayım dedim bu seferde pc nizde daha yeni bir sürüm mevcuttur dedi onuda kuramıyorum yani msn ye giremiyorum 😀

 5. complexfeel dedi ki:

  Türkiye gibi microsoft ürünlerine oldukca fazla rağbet gösterin bir ülke için betanın Türkçe sürümü olmaması ne kadarda kötü bir durum.

 6. aylin erkul dedi ki:

  Microsoft'un ne zaman bu şaşalı tasarımlardan vazgeçip gözü çok daha az yoran, kullanımlığı çok daha basite indiren tasarımlara geçeceğini merak ediyorum.

Bir Yorum Yazın