Windows Live Servisleri Ön Gösterimine Katılmak İster Misiniz?
Etkinlikler

Windows Live Servisleri Ön Gösterimine Katılmak İster Misiniz?

Webrazzi Gündem: Online Eğlence Servisleri konferansında kısa süre içinde Windows Live Servisleri'nin Webrazzi'ye özel bir ön gösteriminin olacağından bahsetmiştik.

Şu anda dünyada sadece 300 kişi tarafından test edilmekte olan Windows Live Servisleri'nin yeni sürümleri 21-22 Haziran 2010 tarihlerinde saat 18:00 - 20:00 arasında sınırlı sayıda kişinin katılabileceği bir organizasyonla Microsoft Türkiye ofisinde Webrazzi okuyucularıyla paylaşılacaktır.

Organizasyona talebin yoğun olacağını düşünerek iki farklı günde gerçekleştirmenin doğru olacağını düşündük. Bu sebeple ister 21 Haziran, Pazartesi ister 22 Haziran, Salı olacak şekilde gecikmeden seçiminizi yapabilir ve davetiyenizi alabilirsiniz.

Windows Live Hotmail, WL Messenger ve WL Movie Maker, Photo Fuse özellikli WL Photo Gallery gibi servislerin yeni versiyonlarını inceleyip kullanabileceğiniz Webrazzi'ye özel bu organizasyonda Microsoft Türkiye yetkilileri ile ürünler hakkında direkt olarak görüşme şansınız da olacak.

Dünyada ürünü inceleme fırsatı olan sayılı kişilerden olacağınız bu organizasyona katılmak isterseniz tek yapmanız gereken kontenjan dolmadan microsoftlivepreview.eventbrite.com adresinden ücretsiz kaydınızı yaptırmak ve davetiyenizi almak.

Organizasyon esnasında ikramların ve Microsoft Türkiye tarafından dağıtılacak sürpriz hediyelerin de olacağını paylaşmış olalım. ;)

Aşağıdaki linki kullanarak gecikmeden ücretsiz davetiyenizi alabilirsiniz: http://microsoftlivepreview.eventbrite.com/

Yorumlar (3)
 1. Katılanlardan biri acaba ilgilere sorabilir mi ?

  Yeni sürümde messengerda neden video kalitesi berbat.

  Yeni sürümde tek taraflı kamera açmayı hangi akıllı düşünmüş?

  1. "Yeni sürümde tek taraflı kamera açmayı hangi akıllı düşünmüş?"

   Cümle eksik olmuş.Doğrusu ; tek taraflı kamera açmayı iptal etmeyi hangi akıllı düşünmüş ?

 2. İlk öncelikle bu güzel organizasyonu bizimle buluşturan Webrazzi ekibine,iyi bir evsahibi olan ve verdikleri bilgilerle yeni ürünlerini bizlerle paylaşan Microsoft Türkiye ve Emre Bey'e teşekkür etmek isterim.(Not:Photo Fuse özellikli WL Photo Gallery çok beğendim.)