Windows Live Servisleri Ön Gösterimine Katılmak İster Misiniz?

Windows Live Servisleri Ön Gösterimine Katılmak İster Misiniz?

Webrazzi Gündem: Online Eğlence Servisleri konferansında kısa süre içinde Windows Live Servisleri'nin Webrazzi'ye özel bir ön gösteriminin olacağından bahsetmiştik.

Şu anda dünyada sadece 300 kişi tarafından test edilmekte olan Windows Live Servisleri'nin yeni sürümleri 21-22 Haziran 2010 tarihlerinde saat 18:00 - 20:00 arasında sınırlı sayıda kişinin katılabileceği bir organizasyonla Microsoft Türkiye ofisinde Webrazzi okuyucularıyla paylaşılacaktır.

Organizasyona talebin yoğun olacağını düşünerek iki farklı günde gerçekleştirmenin doğru olacağını düşündük. Bu sebeple ister 21 Haziran, Pazartesi ister 22 Haziran, Salı olacak şekilde gecikmeden seçiminizi yapabilir ve davetiyenizi alabilirsiniz.

Windows Live Hotmail, WL Messenger ve WL Movie Maker, Photo Fuse özellikli WL Photo Gallery gibi servislerin yeni versiyonlarını inceleyip kullanabileceğiniz Webrazzi'ye özel bu organizasyonda Microsoft Türkiye yetkilileri ile ürünler hakkında direkt olarak görüşme şansınız da olacak.

Dünyada ürünü inceleme fırsatı olan sayılı kişilerden olacağınız bu organizasyona katılmak isterseniz tek yapmanız gereken kontenjan dolmadan microsoftlivepreview.eventbrite.com adresinden ücretsiz kaydınızı yaptırmak ve davetiyenizi almak.

Organizasyon esnasında ikramların ve Microsoft Türkiye tarafından dağıtılacak sürpriz hediyelerin de olacağını paylaşmış olalım. ;)

Aşağıdaki linki kullanarak gecikmeden ücretsiz davetiyenizi alabilirsiniz: http://microsoftlivepreview.eventbrite.com/

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.