GittiGidiyor'un Grup Satın Alma Servisi Markapon Yayına Girdi

GittiGidiyor'un Grup Satın Alma Servisi Markapon Yayına Girdi

İlk kez Webrazzi Gündem: Türkiye'de İnternet Girişimciliği konferansında yüzünü gösteren ve sizlerle detaylarını da paylaştığımız GittiGidiyor'un grup satın alma servisi Markapon bugün itibariyle yayına girdi.

Maçkolik Complex'te 50 TL'lik içkiyi 25 TL'ye sunarak hayatına başlayan Markapon yoğun olan grup satın alma alanında güçlü bir rakip olarak yer alıyor olacak.

GittiGidiyor'un yanı sıra fiyat kıyaslama servisi Cimri ve Magnet'in sahibi olduğu Uzman.TV, Timsah.com, İstanbul.net, İzmir.net, Ankara.net gibi siteleri de arkasına alan Markapon, sahip olduğu bu güçle 13 milyondan fazla tekil kullanıcıya ulaşma potansiyeline sahip.

Şu an için İstanbul, İzmir ve Ankara'ya hizmet verdiğini gördüğümüz Markapon, henüz İstanbul dışındaki şehirlerde kampanya sunmuyor. Ancak Webrazzi Gündem: Türkiye'de İnternet Girişimciliği konferansında görüştüğümüz Aydonat Atasever birçok şehirde yer alacaklarını ve bunun için de geniş bir potansiyel kullanıcı ağları olduğunu dile getirmişti.

İstanbul.net ve kardeş sitelerinin toplam 10 farklı şehirde hizmet verdiğini göz önüne alacak olursak, Markapon'un bu potansiyeli kullanmasının fazlasıyla mümkün olduğunu söyleyebilirim.

19 Mayıs'ın hemen sonrasında yayına girmesi beklenen Markapon'un biraz gecikmeyle bugün yayına girmesiyle artık pazarda oyuncular yerlerini aldılar ve maça başlayabilirler diye düşünüyorum. Bundan sonra neler olacağını, taşların ne zaman ve nasıl yerleşeceğini takip ediyor olacağız.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.