Webrazzi'ye Hoşgeldin Serkan Ünsal

Bugünden itibaren Webrazzi'de bizimle olarak, yazılarını sizlerle paylaşacak Serkan Ünsal'a tüm ekibimiz adına hoşgeldin demek istiyorum.

Sektör için önemli olan haberlerin yanı sıra stratejik analizlere de yazılarında yer verecek olan Serkan Ünsal hakkında sizlere kısaca bilgi vermek isterim.

Serkan Ünsal, Odtü Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunu, 2 yıl Ericsson Crea-World'de proje yöneticisi ve yazılımcı olarak çalıştıktan sonra Bilgi Üniversitesinde MBA yaptı. Turkcell'de ayda 10 bin dolar kazanan servislerden 30 milyon dolar kazanan servislere kadar birçok servisi yönetti. Bir dönem Shubuo'da da yer alan Serkan, Turkcell'deki son 3 yılında İş Geliştirme bölümünde çalıştı.

Resimmolodi.com, oyunparki.com, istecozumler.com ve turkcell-imbenim gibi servislerin ortaya çıkmasında önemli roller oynadı. Kendisini inovasyon ve fark yaratma konularına odaklanmış biri olarak nitelendiren Serkan, son olarak The Next Web Türkiye'de yazıyordu ve halen kendi internet projelerini hayata geçirmekle meşgul.

Bugünden itibaren The Next Web Türkiye'den ayrılarak Webrazzi okurları için bilgilerini paylaşmaya devam edecek olan Serkan'a beni kırmayarak teklifimi kabul ettiği için de ayrıca çok teşekkürler.

Biraz sonra Serkan'ın ilk yazısını sizlerle paylaşıyor olacağız ancak öncesinde kendisine bir kez daha hoşgeldin diyoruz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.