Duyuru: Türkiye'de İnternet Girişimciliği Konferansı'nda Girişiminizi Tanıtın
Etkinlikler

Duyuru: Türkiye'de İnternet Girişimciliği Konferansı'nda Girişiminizi Tanıtın

12 Mayıs 2010, Çarşamba günü İstanbul Elite World Hotel'de gerçekleşecek olan "Webrazzi Gündem: Türkiye'de İnternet Girişimciliği" konferansında seçilecek 5 girişime 5 dakikalık sunum imkanı verilecektir. Konferansa katılacak 200 sektör profesyoneli, yatırımcı ve fikir liderine girişiminizi sunmak için aşağıda belirttiğimiz başvuru bilgileri ile 10 Mayıs 2010, Pazartesi günü saat 13:00'e kadar www.webrazzi.com/iletisim ya da [email protected] adresinden değerlendirme için başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru Kriterleri .Girişimin çalışan bir prototipi ya da ekran görüntüsü olması gerekiyor .Servisin henüz yayına alınmamış ya da en fazla 1 ay önce açılmış olması gerekiyor.

Sağladığımız İmkanlar .Sahnede 5 dakika sunum hakkı .Demo yapılabilmesi için kahve alanında 1 bistro .Organizasyona kabul edilen girişimlerin Webrazzi'de tanıtılması

Başvuru Bilgileri .Girişim Adı (Kod Adı olabilir) .100 kelimelik tanıtım metni .Ürünün çalışan demo linki ya da ekran görüntüleri .Girişimci firma ya da kişi/kişilerin ismi

GÜNCELLEME: Sunum yapacak girişimler belirlendi ve "Webrazzi Gündem: Türkiye'de İnternet Girişimciliği" programına dahil edildi.

Yorumlar (9)
 1. AAa! Ne güzel haber! 10 Mayısa kadar girişimimizi toparlayıp başvuruda bulunuyoruz. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dileriz.

 2. Biraz geç haberimiz oldu.Projemizin 10 mayısa yetişmesi bu satten sonra imkansız gibi.Biraz erkenden şöyle çıtlatsaydın be abi:) sağlık olsun,sunuma hak kazanacak adayları merakla bekliyorum.

 3. 200 sektör profesyoneli, yatırımcı ve fikir liderine girişiminizi sunmak ayrı bir girişimcilik olsa gerek. Bu sunumu yapmak sanki bu girişimi yapmaktan daha zor. :)

 4. şehir dışından gelecekler için pek uygun değil sanırım. keşke pazar günü yada cumartesi akşam gibi olsa.

 5. Ibrahim Ibrahim

  @murat'a katılıyorum.

  Ayrıca keşke Ankara'da felan da olsa.

 6. EeE? Sonuçlar ne zaman açıklanıyor?

 7. Heyecan Dorukta Heyecan Dorukta

  Biz de heyecanla bekliyoruz??

 8. Sunum yapacak girişimler belirlendi ve "Webrazzi Gündem: Türkiye'de İnternet Girişimciliği" programına dahil edildi.

 9. Ozan Dikerler Ozan Dikerler

  Çok geç haberimiz oldu haliyle yetişmedi :( fikrimi tek başıma ayağa kaldırmam çok zor. grafik-coding ok ama maliyesi reklamı iletişimi.... umarım konferansın sonuçları olumlu olur da en kısa zamanda yeni bir tane daha yaparsınız. Takipteyiz