Arama

Türkiye’de İnternet Girişimciliği

online-kayit-button2Webrazzi Gündem: Türkiye’de İnternet Girişimciliği

Kullanıcı sayıları ve internette geçirilen zaman anlamında Avrupa’nın en önemli pazarlarından olan Türkiye internet pazarının mevcut durumu, geleceği ve fırsatlarını sektörün öncüleriyle tartışmaya açıyoruz.

Tarih: 12 Mayıs 2010

Katılımcı Ücreti: 150 TL + KDV 75 TL + KDV (Erken kayıt indirimli)
(Online Satın Almak için tıklayın)

Yer: Elite World Hotel, Taksim, İstanbul (Harita)

Program:

08:30 – 09:15
Kayıt, İkram ve Networking

İkramlarımız eşliğinde katılımcılarımız arasında iletişimin güçlendirilmesi için networking zamanıdır. Son dakikaya kalmadan bize kayıt saatinde katılmanızı öneririz. 😉

09:15 – 09:30
Açılış Konuşması – Arda Kutsal, Webrazzi

09:30 – 10:00
Devrim Demirel – BerilTech, Genel Müdür

Nokta tarafından satın alınan Blogcu.com ve adRom Media Marketing tarafından satın alınan TR.TC‘nin kurucusudur. Sirketce.com kurucusu olduğu şirketi BerilTech bünyesinde çalışmaları devam eden girişimidir.

10:00 – 10:30
Çağlar Erol – EnUygun, Genel Müdür

XING tarafından satın alınan Cember.net’in kurucusudur. European Founders Fund ortaklığındaki EnUygun.com‘un ortağı ve Genel Müdürü, DoktorSitesi.com’un ve Tasit.com’un yatırımcısı olmasının yanında halen sektörü yakından takip eden bir melek yatırımcı ve girişimcidir.

10:30 – 11:00
Tümay Asena – Nokta / CEO, Kurucu Ortak

izlesene.com, blogcu.com, sinemalar.com, virgul.com, fotokritik.com, pasaj.com gibi Türkiye internet pazarının önde gelen girişimlerinin sahibi Nokta’nın CEO’su ve kurucu ortağıdır.

11:00 – 11:30
Kahve Arası

11:30 – 12:15
Aydonat Atasever – GittiGidiyor, Kurucu Ortak

2001 yılında kurulan ve 2007 yılında eBay’in ortak olduğu 4.7 milyondan fazla üyeye sahip Türkiye’nin en işlek alışveriş merkezi’nin kurucu ortağı.

12:15-12:30
Burak Büyükdemir – etohum, Kurucu

İnternet girişimcilerini yatırımcılarla buluşturan, düzenli olarak gerçekleştirilen toplantılar ve organizasyonlar ile girişimci ekosisteminin gelişmesine katkı sağlayan, 2009 yılında 1500 girişimcinin başvuru yaptığı ve 200 girişimci ile yüz yüze görüşmelerin gerçekleştirildiği etohum’un kurucusu.

12:30 – 13:30
Demorazzi

Webrazzi’ye yapılan başvurular arasından özel olarak seçilmiş ve henüz lansmanları yapılmamış 7 girişimin kurucuları, 5’er dakikalık sunumlar gerçekleştirecekler. “Webrazzi Gündem: Türkiye’de İnternet Girişimciliği” katılımcıları sektöre yeni girecek bu 7 girişimi ilk tanıyan isimler olacaklar.

Moderatörler: Arda Kutsal, Burak Büyükdemir

G.Posta
h10.net
QuiPass
RemoteSpots
Sordu.com
Terapi
Townster

Sponsor Olmak İster Misiniz?
Siz de Webrazzi Gündem sponsorları arasında yer almak isterseniz [email protected] adresinden ya da 0 216 3385603 numaralı telefondan Burcu Güvenç ile iletişime geçebilirsiniz.

Gündem Sponsoru

Webrazzi Gündem Medya Sponsoru

ntv-logo

Webrazzi Gündem İnternet Sponsoru

yenibiris

Webrazzi Gündem Yayın Sponsoru

Webrazzi Gündem İletişim Sponsoru

mpn-logo

Webrazzi Gündem Resmi İş Ağı

bizebiz-logo

Webrazzi Kariyer