Yeni Bir Özel Alışveriş Kulübü: TrendYol (Davetiye Mevcut)
E-Ticaret

Yeni Bir Özel Alışveriş Kulübü: TrendYol (Davetiye Mevcut)

Çeşitli markaların ürünlerine %70'e varan indirimlerle sahip olabilmeyi sağlayan özel alışveriş konseptinin ülkemizde oldukça popüler olduğunu çeşitli yazılarımızda dile getirdik. Bu alanda hali hazırda çalışmakta olan Markafoni ve limango'nun yanına kısa süre önce hayata geçirilmiş olan TrendYol da dahil oldu.

Firma yetkilileri henüz net olarak paylaşmak istemeseler de, kısa süre önce gerçekleşen açılışı takip eden 1 hafta içinde servisin sadece viral olarak ciddi üye sayılarına ulaştığını duyduk. Bu durum bir kez daha Türk internet kullanıcıları tarafından özel alışveriş işinin ne kadar ilgi gördüğünü gösteriyor diyebiliriz.

TrendYol'un kurucuları arasında çok da yabancı olmadığımız bir şirket bulunuyor. Daha önce benim de Blograzzi'de (yeni adı Bloxoo) ortağım olan Inveon projenin hem ortağı hem de tüm teknik altyapısından sorumlu şirket konumunda.

Şu anda 8 kişi ile çalışmalarını sürdüren TrendYol hızlı girdiği pazarda haftada 8-10 arasında kampanya devreye almayı da başarmış.

Servis yetkilileri ile görüştüğümde, kısa süre önce sessiz sedasız yakın çevreleri ile başlattıkları operasyonlarının çok hızlı şekilde güçlenmesini heyecanla izlediklerini gördüm. Sonuçta sadece davetiye ile üye olunabilen bir servis söz konusuyken hızlı büyüme fazlasıyla dikkat çekici ve hatta şaşırtıcı olabiliyor. Öyle ki, TrendYol'u beta olarak ilk açtıklarında sisteme davet ettikleri bazı arkadaşlarının kayıt olur olmaz 1000'e yakın arkadaşlarını da davet ettiklerine şahit olduklarını söylüyorlar.

Sözü çok fazla uzatmadan TrendYol yetkililerinin Webrazzi'ye özel olarak sorgusuz sualsiz üye olabilmeyi sağlayan özel davetiye linkini de paylaşalım. Bu linki kullanarak %70'e varan indirimli alışveriş imkanı için davetiye beklemeniz gereken TrendYol'a direkt üye olabilirsiniz: http://bit.ly/b1A74t

Ek bilgi olarak şunu belirtelim, Webrazzi'ye özel sunulan davetiyenin bir süresi ya da limiti bulunmamaktadır.

Açıklama: TrendYol'a arkadaşını davet eden üyelere servis 10 TL hediye çeki vermektedir, Webrazzi'nin özel davetiye linkinin bu satış ortaklığı programına bağlantısı yoktur ve Webrazzi'ye herhangi bir gelir sağlamamaktadır. Tamamen siz değerli Webrazzi okuyucularına fayda sağlamak adına sunduğumuz bir imkandır.

Yorumlar (10)
 1. Ahmet Ahmet

  Aşağıdaki webrazzi yazısında yorumlar kısmında trendyol'u belirtmiştim. Bunlarla beraber bedava.com ve getirt.net var. İleri zamanlarda özel alışveriş sitelerini topluca inceleyen bir yazı bekleyelim mi?

  https://webrazzi.com/2010/03/23/2009un-is-modeli-ozel-alisveris-oldu-2010un-is-modeli-ne-olacak/

 2. Twitter'da gördüğüm en iyi virallerden biri yapılıyor şu anda bu site için.

 3. Tarık Tarık

  Markafoni ve limangodan farklı yenilikler sunması gerekiyor. Yoksa piyasada tutunması zor olabilir.

  1. Selin Selin

   Daha yeni açıldılar ve markaları farklı ve başarılı. Türk moda tasarımcılarını öne çıkarmaları da çok güzel bence. Kendilerini daha trendy ve hip olarak konumlamışlar bence.

 4. "Tamamen siz değerli Webrazzi okuyucularına fayda sağlamak adına sunduğumuz bir imkandır"

  çok bir TRT ağzı olmuş bu

 5. Yazılmamış ama tasarımını Tagwondo yaptı.

 6. Cenk Akyıldız Cenk Akyıldız

  Tagwondo eski tasarımı hazırladı. Yenisi 20 güne kadar yayında olacak.

 7. Elixmix2019 Elixmix2019

  Ya bu indirim şeyleri iyi güzelde..Hip mip hesabı yapıyoruz diye eskici müzayedelerine dönüyorlar.

  Stok eritiyorlar, millet de yiyor..

  Ben açıkcası alışveriş yapiyorum ama stok eritildiginin de farkindayim.

  Yoksa neyin trendi arkadaslar..

  Bu sey demek gibi Iphone kullaniyorsan Trendy'sin..Çok komik...

 8. Çağlar Çağlar

  davetiye linkiniz çalışmıyor...

 9. Bingomingo.com davetiyesi istiyorum dünyaca ünlü markalarda çok büyük kampanyalar varmış ama üye olamıyorum davet yollarmısınız lütfenn............:((((