Yeni Bir Özel Alışveriş Kulübü: TrendYol (Davetiye Mevcut)

Firma yetkilileri henüz net olarak paylaşmak istemeseler de, kısa süre önce gerçekleşen açılışı takip eden 1 hafta içinde servisin sadece viral olarak ciddi üye sayılarına ulaştığını duyduk.

Çeşitli markaların ürünlerine %70'e varan indirimlerle sahip olabilmeyi sağlayan özel alışveriş konseptinin ülkemizde oldukça popüler olduğunu çeşitli yazılarımızda dile getirdik. Bu alanda hali hazırda çalışmakta olan Markafoni ve limango'nun yanına kısa süre önce hayata geçirilmiş olan TrendYol da dahil oldu.

Firma yetkilileri henüz net olarak paylaşmak istemeseler de, kısa süre önce gerçekleşen açılışı takip eden 1 hafta içinde servisin sadece viral olarak ciddi üye sayılarına ulaştığını duyduk. Bu durum bir kez daha Türk internet kullanıcıları tarafından özel alışveriş işinin ne kadar ilgi gördüğünü gösteriyor diyebiliriz.

TrendYol'un kurucuları arasında çok da yabancı olmadığımız bir şirket bulunuyor. Daha önce benim de Blograzzi'de (yeni adı Bloxoo) ortağım olan Inveon projenin hem ortağı hem de tüm teknik altyapısından sorumlu şirket konumunda.

Şu anda 8 kişi ile çalışmalarını sürdüren TrendYol hızlı girdiği pazarda haftada 8-10 arasında kampanya devreye almayı da başarmış.

Servis yetkilileri ile görüştüğümde, kısa süre önce sessiz sedasız yakın çevreleri ile başlattıkları operasyonlarının çok hızlı şekilde güçlenmesini heyecanla izlediklerini gördüm. Sonuçta sadece davetiye ile üye olunabilen bir servis söz konusuyken hızlı büyüme fazlasıyla dikkat çekici ve hatta şaşırtıcı olabiliyor. Öyle ki, TrendYol'u beta olarak ilk açtıklarında sisteme davet ettikleri bazı arkadaşlarının kayıt olur olmaz 1000'e yakın arkadaşlarını da davet ettiklerine şahit olduklarını söylüyorlar.

Sözü çok fazla uzatmadan TrendYol yetkililerinin Webrazzi'ye özel olarak sorgusuz sualsiz üye olabilmeyi sağlayan özel davetiye linkini de paylaşalım. Bu linki kullanarak %70'e varan indirimli alışveriş imkanı için davetiye beklemeniz gereken TrendYol'a direkt üye olabilirsiniz: http://bit.ly/b1A74t

Ek bilgi olarak şunu belirtelim, Webrazzi'ye özel sunulan davetiyenin bir süresi ya da limiti bulunmamaktadır.

Açıklama: TrendYol'a arkadaşını davet eden üyelere servis 10 TL hediye çeki vermektedir, Webrazzi'nin özel davetiye linkinin bu satış ortaklığı programına bağlantısı yoktur ve Webrazzi'ye herhangi bir gelir sağlamamaktadır. Tamamen siz değerli Webrazzi okuyucularına fayda sağlamak adına sunduğumuz bir imkandır.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.