Sevgililer Günü Online Alışveriş Rehberi

Sevgililer Günü Online Alışveriş Rehberi

Yılbaşına özel online alışveriş fırsatlarını daha önce Webrazzi'de paylaşmıştık. Bu sefer de önümüzdeki Sevgililer Gününe özel bir liste hazırlamak istedik ve o güne özel olarak hazırlık yapmış bazı e-ticaret sitelerini sizler için listeledik. Sevgilisine hediyesini online olarak satın almak isteyenler için faydalı olacağını umuyoruz.

Başlamadan önce hemen birkaç noktanın altını çizelim. İncelediğimiz e-ticaret siteleri bizim aklımıza gelenlerdi. Gözden kaçırma ihtimalimize karşı yorumlarda veya FriendFeed ve Twitter üzerinden karşılaştığınız kampanyaları bize iletebilirsiniz.

Alalım Bakalım.com Sevgililer Günü için çok çeşitli markaların ürünlerinin yer aldığı bir sayfa hazırlamış. Takı eşyalarının çoğunlukta olduğu sayfada cep telefonları, saatler, parfümler ve ev elektroniği ürünleri de bulunmakta.

Ariş pırlanta Sevgililer Gününe özel pek çok seçenek sunuyor. Sevgililer gününde pırlanta hediye edilen kişinin mutlu olmaması ihtimal dahilinde görünmüyor. Ariş pırlanta normal seçimlerin yanısıra yüzüğün pırlantasından şekline kadar kendi seçiminizi de yapmanızı sağlayan ayrı bir hizmet sunuyor. "Kendi Yüzüğünü Kendin Yarat" bölümünden yüzüğü site üzerinden tasarlayıp sevgilinize gönderebilirsiniz.

Deppo.com da Sevgililer Günü için hazırlık yapanlardan bir tanesi. Deppo'da diğer sitelerden farklı olarak SPA hizmetleri bulunuyor. Sevgililer günü için ilgi çekici ve farklı bir hediye olabilir.

ereyon da bir başka Sevgililer Günü özel sayfası sunan e-ticaret sitesi. ereyon'un Sevgililer Günü sayfasında oyuncaklar, yastıklar gibi daha sevimli hediyelik ürünler göze çarpıyor. Sayfanın alt taraflarında elektronik eşyalar da sıralanmış. Ürün çeşitliliği açısından ereyon tercih edilebilir.

HayalPanosu.com Sevgililer Gününe özel sayfa yapmak yerine siteyi tamamen Sevgililer günü konseptine çevirenlerden bir tanesi. Sevgililer Gününe özel çikolatanın paketine istediğiniz tasarımı basabilen servis, "Yılın Sevgilisi Diploması" gibi farklı seçenekler de sunuyor.

HediyeDenizi.com Sevgililer Gününe özel bir bölüm yaratmamış ancak siteyi neredeyse tamamen Sevgililer Günü havasına sokmuş. Sitede güller, çikolata kutuları gibi pek çok hediyenin yanısıra Sevgililer Gününde ana sayfada isminizi ve sevgilinize mesajınızı yayınlayabiliyorsunuz.

Hepsiburada.com Sevgililer Gününe özel sayfasında pek çok farklı kategoriden ürünleri listeliyor. Listelenen ürün grupları içinde peluş oyuncaklardan giyim ve elektronik eşyalarına, çikolata ve sepetlerden cep telefonlarına kadar pek çok farklı kategoride ürün bulunuyor.

Ekleme: Hepsiburada'dan şimdi aldığımız bilgiye göre Sevgililer Günü için sadece twitter takipçilerine özel, 2 parfümde %25 indirim yapılacakmış. İndirimden yararlanmak isteyenlerin Hepsiburada'nın twitter hesabını takip etmesi gerekiyor. İndirimin geçerli olacağı 2 ürün gün içinde yine twitter üzerinden duyurulacakmış :)

Sevgililer günü içeriğinizi gördük az önce. Hepsiburada.com sevgililer günü için sadece twitter takipçilerimize özel 2 parfüm ürününde %25 indirim yapıyoruz.

Jestyap.com'da yıllardan beri jest yapmak isteyenlere hizmet veren başka bir e-ticaret sitesi. Ana ilgi konusu jest yapmak olan bir sitede Sevgililer Gününe özel ürünler bulmak sanırım en kolayı olacaktır. JestYap.com'un sattığı ürünler arasında lisanslı Yüzüklerin Efendisi ve Twilight takıları da bulunuyor.

myhouse_logoEv tekstil ve dekorasyona odaklı online alışveriş sitesi MyHouse Sevgililer Günü için özel bir katalog oluşturmak yerine, 14 Şubat'a kadar olan 100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı sunuyor.

tish-o'da Sevgililer Günü için özel adreslerden bir tanesi. Tish-O normal t-shirt tasarım aracının dışında Sevgililer Gününe özel görsellerin seçili geldiği bir özel araç oluşturmuş. Kendi tasarladığınız t-shirt, Sevgililer Günü için farklı bir hediye olabilir.

Çifte Kumrulara Webrazzi'ye özel indirim

tish-o Sevgililer Günü için "Çifre Kumrular" isimli özel bir seri hazırlamış. Tasarım aracında bulunan Tencere-Kapak, Ateş-Barut, Romeo-Juliet gibi özel görsellerin hazır olarak sunulduğu t-shirtlere Webrazzi'ye özel %10 indirimle sahip olabiliyorsunuz. Kampanya kodu olarak WEBRAZZI10 yazmanız halinde siparişinizde %10 indirim uygulanacaktır.

webdenal.com Sevgililer Günü sayfalarında 70 ürünü listelemiş. Çok çeşitli ürünlerin olduğu sayfa açıldığı gibi yazıcının görünmesi biraz talihsiz olmuş. Yazıcıya ihtiyacı olan bir sevgiliniz varsa ne güzel tabi ancak Sevgililer Günüyle ilgili ürünlerin ön plana çıkartılması çok daha iyi olabilirdi.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.