Webrazzi Gündem Sosyal Medya Toplantısı Gerçekleşti

Bugün Webrazzi Gündem serisinin ikincisi olan Sosyal Medya toplantısını İstanbul Elite World Hotel'de gerçekleştirdik.
Webrazzi Gündem Sosyal Medya Toplantısı Gerçekleşti

Bugün Webrazzi Gündem serisinin ikincisi olan Sosyal Medya toplantısını İstanbul Elite World Hotel'de gerçekleştirdik. BasinBulteni.com, BizeBiz.com, Grou.ps ve ReklamStore.com'un gündem sponsorluğunda gerçekleşen toplantımıza yaklaşık 200 kişi katıldı.

Kaçırmış olabilecek okuyucularımız için hatırlatmakta fayda var, 2010'un ilk Webrazzi Gündem toplantısını 13 Ocak'ta E-Ticaret konusu ile gerçekleştirmiştik ve detayları da paylaşmıştık.

Webrazzi Gündem Sosyal Medya'da Promoqube Genel Müdürü Özgür Alaz'ın "Rakamlarla Sosyal Medya" isimli açılış sunumunun ardından, "Sosyal Medya Tehdit Mi Fırsat Mı?" diye sorduk. Bu panelimizde Turkmax'de yayınlanan Sosyal Alem programı ile son dönemlerde Twitter'ı televizyona da taşıyan Elif Dağdeviren, sosyal medya enstrümanlarına önemli bir entegrasyon sağlayan Doğuş Yayın Grubu'nun Yeni Medya Direktörü İlker Ermurat, bir süre önce YoungGuns ile alışılmadık bir işe öncülük eden, sektörün önde gelen pazarlama ajanslarından Project House'un Kurucu Ortağı Serhat Akkılıç, Radikal Gazetesi Teknoloji Editörü ve Televidyon, AlkislarlaYasiyorum.com gibi girişimleri bünyesinde barındıran MYK Medya'nın yakından tanıdığınız kurucu ortağı Serdar Kuzuloğlu bizlerle oldular.

Toplantının ikinci bölümünde ise "Sosyal Medyasız Pazarlama Olur Mu?" dedik ve yine çok değerli isimlerin olduğu panelimizi gerçekleştirdik. Bu panelimizin moderasyonunu İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi, Milliyet Gazetesi yazarı ve bir dönem ajans başkanlığı da yaparak birden çok şapkaya sahip önemli bir isim olan Yrd. Doç. Dr. Fatoş Karahasan yaptı.

Sektörün kampanyalarında sosyal medyayı en iyi kullanan dijital ajanslarından ve yakından tanıdığınıza inandığım 41-29'un Ajans Başkanı Alemşah Öztürk, bir süre önce hem konkur sürecinde adından söz ettiren hem de Social Trippin ile sosyal medyayı çok doğru değerlendiren THY'nin E-Ticaret Müdürü ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yüce Zerey, son dönemlerde Selva makarnaları için yapılan pazarlama kampanyası ile sosyal medyayla geleneksel medyayı son derece başarılı şekilde entegre eden Genna Ajans Başkanı A. Selim Tuncer bu panelimizin konuşmacılarıydılar.

Katılımcılarımızın da toplantı çıkışında ve toplantı boyunca paylaştıkları gibi oldukça üst düzey ve kaliteli bir içerik çıktı Webrazzi Gündem Sosyal Medya'dan.

Önümüzdeki günlerde detaylı ve videolu olarak sizlerle paylaşacağımız içerikler olacak, ancak sıcağı sıcağına toplantımızın öne çıkan bazı cümlelerini takip etmek isterseniz Twitter üzerinde #wgundem etiketiyle yazılan mesajlara göz atabilirsiniz.

GÜNCELLEME 1: A. Selim Tuncer'in Ajans Başkanı olduğu Genna'nın yayını olan Gennaration, Webrazzi Gündem Sosyal Medya toplantısı ile ilgili ses kayıtlarını ve bu kayıtlardan deşifre edilmiş metinleri içeren detaylı bir yazıyı yayınladı. Eğer toplantının son derece detaylı özetini okumak isterseniz habere buradan ulaşabilirsiniz.

gennaration-header

GÜNCELLEME 2: Webrazzi Gündem Sosyal Medya toplantısı hakkında detaylı yazılardan bazılarına aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

GÜNCELLEME 3: Özgür Alaz'ın Webrazzi Gündem Sosyal Medya'da gerçekleştirdiği "Rakamlarla Sosyal Medya" sunumunu paylaşıyoruz. Sunumu dilerseniz SlideShare.net üzerinden de inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Webrazzi Gündem Sosyal Medya fotoğraflarını da Flickr üzerinden paylaştık, inceleyebilirsiniz.

Siz fotoğraflara geçmeden Webrazzi Gündem toplantılarının tüm programına www.webrazzi.com/gundem adresinden ulaşabileceğinizi ve 10 Şubat 2010 Çarşamba günü Mobil İnternet, sonrasında da 24 Şubat 2010 Çarşamba günü ise Online Reklam ve Pazarlama toplantılarımızın gerçekleşeceğini hatırlatayım. ;)

Gündem Sponsorları

bb-logo bizebiz-logo bizebiz-logo

ReklamStore

Webrazzi Gündem Medya Sponsoru

ntv-logo

Webrazzi Gündem İnternet Sponsoru

yenibiris

Webrazzi Gündem Yayın Sponsoru

Webrazzi Gündem İletişim Sponsoru

mpn-logo

Webrazzi Gündem Resmi İş Ağı

bizebiz-logo

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.