Sektörün Önemli İsimleri "Webrazzi Gündem: E-Ticaret" İçin Gün Sayıyor
E-Ticaret

Sektörün Önemli İsimleri "Webrazzi Gündem: E-Ticaret" İçin Gün Sayıyor

Webrazzi Gündem toplantılarının ilki 13 Ocak 2010, Çarşamba günü Taksim'deki İstanbul Elite World Hotel'de "E-Ticaret" konusu ile başlıyor. Sabah 08:30'da başlayacak olan toplantının programı da bugün itibariyle son halini aldı.

E-Ticaret pazarı hakkında birinci ağızdan bilgi alınabilecek çok önemli isimler, toplantıya kayıt yaptıran birbirinden değerli katılımcılarımız ile 13 Ocak günü biraraya gelecek.

Türkiye'de e-ticaret ile ilgili birçok şirketin yetkilisinin yanı sıra, banka yetkilileri, sektörel çözüm sağlayıcılar ve konuya ilgili profesyonellerin yer alacağı Webrazzi Gündem E-Ticaret toplantısı için henüz kayıt yaptırmadıysanız acele etmenizi öneriyoruz. Kayıt için www.webrazzi.com/gundem adresinden ilgilendiğiniz toplantıyı seçip kaydınızı hemen gerçekleştirebilirsiniz.

08:30 – 09:30 Kayıt

09:30 – 10:00 Türkiye ve Dünyada Elektronik Ticaret

Nur Öztin Kurak, VISA Türkiye Ülke Direktörü

10:00 – 11:00 Türkiye E-Ticaret Pazarının Bugünü ve Geleceği

Moderatör: Arda Kutsal – Crenvo Danışmanlık, Genel Müdür / Webrazzi.com

Altan Taşkıran – Garanti Ödeme Sistemleri, Üye İşyeri Pazarlama Direktörü Aytuğ İğneli – HepsiBurada.com, Genel Müdür Cenk Angın – GittiGidiyor.com, Genel Müdür Pelin Kabalak – Bankalararası Kart Merkezi (BKM), Genel Müdür Yardımcısı

11:00 – 11:30 Kahve Arası

11:30 – 12:30 Alternatif E-Ticaret Modelleri ve Fırsatları

Moderatör: Prof. Dr. Şule Işınsu Özmen – İstanbul Bilgi Üniversitesi, Öğretim Üyesi

Gülfem Toygar – limango Türkiye, Genel Müdür Koray Karataş – akakce.com, Genel Müdür Serdar Yaman – Pabbuc.com, Genel Müdür

Yorumlar (4)
  1. Gündem içeriği ve katılımcı konuşmacılar etkinliğin kaliteli geçeceğini gösteriyor.Türkiye'de e-ticaret adına bu tip çalışmaların yapılması sevindirici.

  2. Acaba ülkemizde borsada yer alan bir internet şirketini ne zaman görücez.

  3. Dergi Dergi

    Önemli bir etkinlik olacak gibi duruyor

  4. Bebek Bebek

    Merakla bekliyoruz.