Webrazzi 2009: 2009 Yılının En İyilerini Seçiyoruz!
Arama
Genel

Webrazzi 2009: 2009 Yılının En İyilerini Seçiyoruz!

webrazzi20092009 yılının son günlerine yaklaşırken, yılın en iyileri üzerine bir yazı yazmayı düşündük. Daha sonra bunu bizim yazmamız yerine, sizlerin seçmenizin daha doğru olacağına karar verdik. “Webrazzi 2009” adını verdiğimiz bu oylama sürecinde oylamaya katılacak girişimleri düşünürken bizim bazı isimleri atlama olasılığımızı ortadan kaldırmak için sizlerin adaylarınızı da duymak istiyoruz.

Oylama süreci 23 Aralık Çarşamba günü başlayacaktır, bu sebeple oylamada yer alması gerektiğini düşündüğünüz adayları 22 Aralık saat 18:00‘e kadar aşağıdaki formu kullanarak bize iletmeniz gerekmektedir.

GÜNCELLEME: Aday öneri formuna yeni kategoriler eklendi. Kuruluş yılından bağımsız olarak “En İyi Web Girişimi”, “Yılın Web Girişimcisi”, “En Yenilikçi Web Girişimi”.

NOT: Kategorilere aday gösterirken, sadece yerli web girişimlerini kabul ettiğimizi bilmenizi isteriz.

Zorunlu alan bulunmamaktadır. İstediğiniz kategoride aday gösterebilir, hatta “kategori” önerisi de yapabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (11)
 1. Burak Buyukdemir dedi ki:

  Arda’cim bu cok guzel olmus bende adaylarimi gonderiyorum

 2. Devrim Demirel dedi ki:

  Arda 2010 tahminlerini de alalım =)

 3. Serkan dedi ki:

  Elimizde bir şablon olaydı güzel olurdu, örneğin 2009’da bu girişimler çıktı gibi…

 4. szrcan dedi ki:

  webrazziye yakışır:D ama diğer yorumlardada denildiği gibi şablonumuz olsaydı daha iyi olabilirdi ve en iyi blog kategoriside olmalı

 5. Bülent Sakarya dedi ki:

  keşke yeni.web.tr’ye daha erken başlasaydım. bu sayede daha çok projeye uılaşmış, site önereceklere daha çok alternatif sunmuş olurdum 🙂

 6. Kemal ONUR dedi ki:

  Haydi bakalım herkese başarılar…

 7. zeki algan dedi ki:

  en iyi edebiyat içeriği sitesi alanında kategori açmanızı rica ederim

 8. Kemalettin VAROL dedi ki:

  studentSN.com kısa zamanda hayatımıza girerek öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılamakta ve okul arkadaşlarımızla iletişim sağlamamıza, sms hizmeti ile çok ucuza Dünya nın her yerindeki arkadaşlarımla anlık haberleşmemi sağladı.Bu özellikleri ile Türkiye de çok hızla Üniversiteli öğrencilerin tercihi oldu, bence 2009 yılında ve 2010 yılının en çok tercih edilen sitesi ve girişimci yatırmı olmaktadır.

Bir Yorum Yazın