Put.io'nun Yeni Ekran Görüntüleri ve Özel Beta Davetiyeleri

Put.io'nun Yeni Ekran Görüntüleri ve Özel Beta Davetiyeleri

putio-logo2Pilli'nin global girişimi put.io ile ilgili ilk ekran görüntülerini kısa süre önce paylaşmıştık. Henüz kapalı betada olan girişim Webrazzi haberinden sonra TechCrunch Europe ve TechCrunch Amerika'da da benim yazımla haber olmuştu.

Bugün itibariyle artık put.io ile ilgili daha fazla görsel ve detay paylaşabiliyor hatta ilk 100 Webrazzi okuyucusuna kapalı beta için davetiye de verebiliyoruz.

Öncelikle sabırsızlandığını düşündüğüm okuyucularımız için davetiye linkini paylaşayım. put.io'nın kapalı beta sürecine katılabilmek için http://www.put.io/register/webrazzi adresinden kayıt yaptırabilirsiniz. Davetiye sayısı şu an için 100 kişiyle limitli olduğu için ilk giden alır mantığı işleyecektir. Acele etmenizi öneririm.

put.io detaylarına dönecek olursam, servis şu anda dosya indirme, otomatik transfer için besleme girişi, video dosyalarını site üzerinden izleme gibi bildiğimiz özelliklerin dışında, kullanıcılar arasında dosya paylaşımı, istenilen dosyaları sıkıştırıp ZIP formatında indirme gibi özellikler de sunuyor.

Daha önce yayınlayamadığımız arayüzlerin ekran görüntülerini de bu fırsatla paylaşmış olalım.

putio-dashboard1

putio-transfers1

putio-sharing1

putio-download1

putio-watch1

putio-add1

Aşağıdaki videolarda da put.io'nun en can alıcı özelliklerinden RapidShare'den dosya indirme ve BitTorrent'ten video indirip sonrasında seyretmek ile ilgili demoları izleyebilirsiniz. Eğer put.io ekibinin hazırladığı diğer demoları da izlemek isterseniz Webrazzi.TV'den ya da put.io'nun Vimeo profilinden servisin farklı özelliklerine yönelik videolara ulaşabilirsiniz.

Put.io ile BitTorrent'ten dosya indirmek ve izlemek

Put.io ile RapidShare'den dosya indirmek

Daha önce de bahsettiğimiz gibi put.io ücretli bir servis olacak ancak şu süreçte beta kullanıcılarına servis tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Beta süreci bitene kadar da kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaya devam edecek. Pilli ekibiyle görüştüğümde beta sürecinin ne zaman biteceği ile ilgili şu an için bir planları olmadığını söylediler. Kısacası, şimdilik Webrazzi ayrıcalığı ile sisteme dahil olan kullanıcılar istedikleri gibi put.io nimetlerinden faydalanabiliyor olacaklar.

Sonuç olarak, konuyu fazla uzatmadan ilk 100 Webrazzi okuyucusunun put.io'nun ücretsiz kapalı beta sürecine aşağıdaki link üzerinden katılabileceğini hatırlatayım.

http://put.io/register/webrazzi

Beta kullanıcısı olan okuyucularımız lütfen servisi inceledikten sonra görüşlerini yorumlarda paylaşsınlar. Malum, beta sürecinin amacı kullanıcılardan geri bildirim almaktır değil mi? ;)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.