Pabbuc.com Yenileniyor! Ekran Görüntüleri İlk Olarak Webrazzi’de!

pabbuc_yeni_logoBir süre önce yatırımcı haberini verdiğimiz Pabbuc’da değişim başladı. Yeni tasarımıyla ve logosuyla Web 2.0 anlayışını yakalayan Pabbuc, herşeyin yerli yerinde olduğu çok net bir tasarımla karşımıza çıktı. Yeni Pabbuc’un gelecek hafta yayına girmesi planlanıyor ve ekran görüntüleri ilk kez Webrazzi okuyucuları ile paylaşılıyor.

Yeni tasarımla birlikte daha renkli bir yapıya kavuşan Pabbuc’ta, çok daha modern bir görünüm bu sayede sağlanmış olacak diye düşünüyoruz.

Yatırım haberinin hemen ardından kolları sıvadığını gördüğümüz Pabbuc ekibi, gerçekleşecek olan tasarım değişikliği ile girişimdeki yeni soluğa da dikkat çekiyor.

Sözü çok fazla uzatmayalım ve sizlere Webrazzi’ye özel olarak paylaşılan Pabbuc.com’un yeni tasarımlarını sunalım.

pabbuc_anasayfa_temp-kucuk

pabbuc_urun_sayfasi_temp-kucuk

Yorumlar (13)

 1. bazı fontlar büyük olmuş, bazı kısımlar sıkışık.. footer örnek alınmalı..

  genel olarak fena değil 🙂 bu tarz e-ticaret tasarımlarında her zaman pasaj.com’u beğenmişimdir.

  Cevapla
 2. Çok şık bir tasarım olmuş. Tebrik ediyorum

  Cevapla
 3. şık bir site.
  denemeden ayakkabı almam dışarda başka ayakta başka duruyor birde benim ayağım taraklı buna dikkat edilmesi gerekiyor. operasyonel olarak zorlu bir iş başarıların devamını dilerim.

  Cevapla
 4. pabbuc.com’da satılacak ürünlerin listesini, şirket çalışanlarını, domainle ilgili dns değişikliklerini ve tasarımdaki revizyonları da haber yaparsanız çok faydalı olacaktır.

  Cevapla
  • Ali Bey burda size bir taş atılıyor galiba 🙂 Cumhur sen de onları kendin yazı ver özel yeteneklerinle 🙂

   Cevapla
  • süper bir yorum. yani haklısınız haklı değilsiniz bilmiyorum ama yorum olarak çok hoşuma gitti. “domainle ilgili dns değişikliklerini” kısmında koptum 🙂

   yeni tasarım çok güzel. site yerleşimi renkler, sadecelik çok iyi. ama asıl haber olması gereken yeni tasarımın güzelliği değil, önceki tasarımın kötülüğü. çok kötüymüş gerçekten önceki tasarım. bununla ilgili bir beklenti oluşmuş ve bundan dolayı böyle bir habere ihtiyaç olmuş olabilir.

   ayrıca bu site bir süre önce yatırımcı almış. yatırımcının siteye ne yönde katkılar sağlayabildiğini ara ara göstermek de bir girişim blogunun görevleri arasındadır bence.

   Cevapla
 5. gittgidiyora hafiften benziyor

  Cevapla
 6. Bizim Türk tasarımcıların header kısmmını cömertçe kullanmalarını anlayamıyorum.

  Bloklar arasındaki boşluklar daraltılmalı.

  Üst menüler daha iyi organize edilebilir.

  Özellikle ana üst menü tasarımda öne çıkarılmalı.

  Bunlar dışında profesyonel bir tasarımcının elinden çıktığı belli.

  Cevapla
 7. Gerçekten güzel olmuş.Diğeri pekte profesyonel değildi.Başarılar…

  Cevapla
 8. Göze hoş gelen bir tasarım.

  Başarılar!

  Cevapla
 9. Aslında şaka bir yana domainle ilgili DNS değişiklikleri çok şey anlatabilir, misal pabbuc.com’un el değiştirdiğini 22 Haziran’dan 15 Eylül’e olan Whois kaydındaki değişiklikten her halükarda haberdar olabilirmişiz. http://www.sitelerhakkinda.com/mukarrer/whois/88713&whoisid=284950 15 Eylül’de DNS’ler gittigidiyor.com üzerine geçiyor.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın