Ideshot Yeni Versiyonuyla Tasarım ve Özelliklerini Yeniledi

Ideshot Yeni Versiyonuyla Tasarım ve Özelliklerini Yeniledi

ideshot_logoAralık 2008'de kapalı beta olarak yayına başlayan ve kullanıcılarının önde gelen markalara önerilerini sunabildikleri ideshot bugün itibariyle yeni tasarım ve özelliklerini devreye aldı.

1 yaşına gelmek üzere olan girişim geçen süre içinde önemli markalarla anlaştı. Hızlıca baktığımızda dikkatimizi çekenler arasında Nokia, Rixos, Kanyon, Bilyoner, Migros Sanal Market, Wagamama, İstanbul Cevahir bulunuyor.

Markalar ile müşterileri arasında bir köprü kuran ideshot'ta bugüne kadar sistem üzerinden kullanıcılar tarafından gönderilen önerilerden bir bölümü markalar tarafından hayata geçirilmiş. Hatta, ideshot yeni versiyonunda hayata geçirilen öneriler ile ilgili bir de bölüm açmış. Bu bölümde dikkatimizi çekenler arasında Wagamama tarafından hayata geçirilmiş olan resimli menüler bulunuyor.

Yeni versiyon ile birlikte ideshot artık içeriklerle beslenen bir ana sayfaya da sahip oldu. İlk açıldığı günlerden beri yayında olan versiyonda ana sayfa bulunmuyordu. Bunun yanında yeni versiyon ile birlikte dışa açık üye profil sayfaları ve özel marka sayfaları da sisteme dahil edilmiş. (Örnek: Bilyoner)

ideshot-ana1

Ideshot'ın yeni versiyonunda şahsen son derece değerli olduğunu düşündüğüm bir özellik daha bulunuyor. Bugüne kadar sadece sistemde yer alan markalara öneri gönderilebilirken, artık sistemde olmayan markalara da kullanıcılar öneri gönderebiliyorlar. Hem daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmak hem de servisin amacını tam anlamıyla ortaya çıkarmak adına bu değişimi son derece yerinde buldum.

Burada anlattıklarım elbette benim dikkatimi çeken ve önemli gördüğüm değişimler. Bunların dışında neredeyse tamamen yenilenmiş olan ideshot'ın farklı yeni özellik ve düzenlemeleri de bulunuyor.

Türkiye'de pek fazla girişimin barınmadığı bu alanda başarılı işler çıkarttığını düşündüğüm ideshot'ın yeni versiyonunu incelemenizi ve sevdiğiniz markalara önerilerinizi göndermenizi öneririm.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.