Kurtlar Vadisi internete el attı

yazetelogoHiç aklıma gelmezdi günün birinde Kurtlar Vadisi ile ilgili bir yazıyı Webrazzi'ye yazacağım ama o gün de geldi. Kurtlar Vadisi internete el attı! Ülkemizin popüler televizyon dizisi Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar karakterini canlandıran oyuncusu Necati Şaşmaz bir haber sitesi açtı. Yazete isimli sitede günlük haberlerin yanında Necati Şaşmaz ile birlikte farklı oyuncu, senarist ve sanatçıların da yazıları yer alıyor.

Televizyonun reyting rekorları kıran dizisinin ciddi sayıda fanatiklerinin olduğunu biliyoruz, mesela ben! Dizinin resmi web sitesinin, özellikle forum bölümlerinin gördüğü ilgi Yazete'nin internetteki popülaritesinin garantisi olacaktır diye tahmin ediyorum.

"Gazete Yazar, Yazete Okunur" sloganıyla çıkış yapan sitenin içerik anlamında gördüğüm kadarıyla temiz bir yol izlediğini söyleyebilirim.

Konuyla ilgili söylenecek çok fazla söz yok aslında. Necati Şaşmaz'ın internete giriş yapmasını entresan ama bir o kadar da akıllıca buluyorum. Bu ilk internet girişimi olan Yazete'nin de gazete siteleri arasında kısa sürede kendisine önemli yer edineceğini tahmin ediyorum.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.