"Alkışlarla Yaşıyorum" yeni yüzü ile yayına hazırlanıyor
Eğlence

"Alkışlarla Yaşıyorum" yeni yüzü ile yayına hazırlanıyor

alkislarlayasiyorum_logoMYK Medya'nın ilk satın alması olarak 26 Aralık 2008'de Serdar Kuzuloğlu tarafından duyurulan Alkışlarla Yaşıyorum isimli video sitesinin bugün içinde yenilenmiş yeni yüzüyle yayına girmesi bekleniyor. Kapalı beta testlerinde Webrazzi olarak inceleme fırsatı bulduğumuz sitenin ilk ekran görüntülerini bu sayede sizlerle paylaşıyorum.

Nostalji arayanlar için video, ses, şipşak, atari, yazıyorum, bağlantı gibi farklı kategoriler altında keyifli ve çoğunlukla eğlenceli içerikler sunan Alkışlarla Yaşıyorum, yeni versiyonunda çizgisini tamamen korumuş.

Site içindeki kullanıcı profillerinin biraz daha ön plana alındığını farketmiş olmamızın dışında, asıl değişim tasarımda gerçekleşmiş diyebilirim.

Sözü çok fazla uzatmadan Alkışlarla Yaşıyorum'un bugün içinde yayına gireceği belirtilen yeni versiyonunun ekran görüntülerini paylaşalım.

alkislarlayasiyorum3s

alkislarlayasiyorum1s

Bu arada Serdar Kuzuloğlu'nun Alkışlarla Yaşıyorum'un yeni versiyonunun çalışmalarında özellikle video oynatıcının kodlaması ile ilgili bazı problemleri olmuş. Daha önceden açılması planlanan site bu sebepten ötürü küçük ertelemelere maruz kalmış. Dün kendisiyle görüştüğümde bugün içinde yayına alacaklarını belirtmişti ki FriendFeed'deki mesajlarında da öyle olacağını tahmin edebiliyoruz.

Yorumlar (10)
 1. Recep Hilmi Tufan Recep Hilmi Tufan

  4 gözle bekliyoruz...

 2. Çağrı Çağrı

  mükemmel görünüyor.

 3. Dogrusoyler Dogrusoyler

  Kapanmaya bir adim daha yaklasiyor bu sekilde: Bu tur siteler profesyonel gorunmeye basladigi anda, yayinlanan materyallerin hak sahipleride belirir. Hukuksal yonde calismalari, grafik yonune ugrasmaktan daha yararli olurdu.

  Youtube bile bu (hukuksal) sorunlarla bas edemezken, bu tur sitelerin basariya ulasacagini sanmiyorum.

  O guldugumuz cuneyt arkin filmlerine, Cuneyt Arkin demiyecek mi: "para vermeden bana yayinlamayin ulen!".

  Grafik tasarimi basarili olmus ve severek ziyaret ettigim sitelerdendir. Orasi baska :)

 4. Daily News Daily News

  Yorumlarda "şikayet et" tuşu konulsa istenmeyen sonuçların doğması engellenebilir ;)

 5. 26 Haziran 2008′de değil de 26 Aralıkta duyurusu yapıldı.

  1. Göz göre göre hata yapmak bu oluyor. Teşekkürler, düzelttim.

 6. Dogan Dogan

  MYK Medya'yı tebrik ederim cidden çok güzel olmuş. zaten myk medyanın diğer web sitelerinin de görünümü çok şık, sanırım çok kabiliyetli bir tasarımcıyla çalışıyorlar.

  bu arada sitede çok fazla flash uygulaması var,arada takılıyor onun dışında her yönüyle 10 üzerinden 10.

 7. Chrome da vidyolar ve birçok şey çalışmıyor, bunu test etmemiş olmaları çok ilginç.

 8. Orhan Orhan

  Tasarım hoş olmuş ama çok eksik ve hataları çok var, açılması için erken davranılmış en azından bir yerine beta vb. ibare eklenmesi iyi olursanırım

 9. Cazcaz.net Cazcaz.net

  Sitenin yeniden açılış sürecinde bir çok sıkıntı yaşandığından haberdarım. Diğer arkadaşlar gibi bende keşke bu kadar acele edilmesiydi diyorum. Şu an siteye girdiğimde ana sayfada en üstte, tasarımın içine eden kocaman bir PHP hata raporu var :/