StudentSN ülke müdürü olarak Sinan Ata'yla anlaştı
Genel

StudentSN ülke müdürü olarak Sinan Ata'yla anlaştı

Aralık 2008'de $500.000 yatırım aldığını açıkladığımız StudentSN yatırım sonrasında Türkiye pazarına yoğun olarak odaklanma kararı almış. Türkiye operasyonu kapsamında bir ülke müdürü arayışında olan şirket BirTabak.com isimli girişimini Webrazzi'de tanıttığımız Sinan Ata ile anlaşmış.

Kurguladığı gelir modeliyle farklılık yaratan StudentSN, üyelerine sadece bir sosyal iletişim platformu sunmanın ötesine geçmeyi hedefliyor. Bu kapsamda mikro ödeme çözümlerini Türkiye içinde çeşitli iş ortaklıklarıyla paylaşmayı planlayan şirket, hem sundukları ürün gamını genişletmek hem de çözümü yerelleştirmek için stratejisini oluşturmuş.

Bahsettiğimiz stratejiyi Türkiye içinde yönetecek olan Sinan Ata'nın başarılı olacağına ve Avrupa'lı melek yatırımcıların da desteklediği StudentSN'de değer yaratacağına inanıyoruz.

studentsn_sinan_ibrahim

StudentSN.com CEO'su İbrahim Tarlığ'ın konu ile ilgili açıklaması şöyle:

"Aldığımız ilk round yatırımdan sonra kullanıcı kitlemizin en yoğun olduğu ülke olan Türkiye'de büyümeyi ve Avrupalı diğer yatırımcıların ilgisini studentSN'e ve Türkiye'ye çekmeyi hedefliyoruz. Hali hazırda Türkiye pazarında bulunan Facebook ve benzeri ürünlerin yanında mikro ödeme çözümleriyle, çekirdekten büyüyen ve kendi gelir modelini yaratabilen bir ürünün Türkiye için önümüzdeki yıllarda çok değerli olabileceğine inanıyoruz. Yaratmak istediğimiz sosyal ticaret çözümünün geniş kapsamlı olarak ilk kez modelleneceği ülke olacak olan Türkiye'nin; dünyada tamamen yerelleşeceğimiz diğer ülke pazarlarına rol model olabileceğini öngörebiliyoruz. Bu süreçte ülke müdürümüz olacak olan Sinan Ata'nın enerjisi ve vizyonu bizim için çok değerli, ekibimizde yer alması bizler için mutluluk verici."

Webrazzi olarak çok sevdiğimiz, azmini ve çalışmalarını takdir ettiğimiz Sinan Ata'yı tebrik ediyor ve üstlendiği görevde kendisine ve şirketine başarılar diliyoruz.

Yorumlar (23)
 1. tebrikler, sinan ve ibrahim.

 2. Taci Yalçın Taci Yalçın

  Tebrikler Sinan.

 3. Mehmet Alp Mehmet Alp

  Tebrikler ve Başarılar Sinan Ata.

 4. Şükrü Bayraktar Şükrü Bayraktar

  tebrikederim

 5. Cevdet Aykan Demir Cevdet Aykan Demir

  oncelikle studentSN-team`a hosgeldin sinan`cigim.seni aramizda gormek cok guzel.. ibrahim ve samet abiyle konusmalaimizda aramiza katilacagin gunu iple cekiyorduk..

  Yeni gorevinde basarili olacagina cani gonulden inaniyor, basarilarin devamini diliyorum.

  seninle ilgili cok sey yazmak isterdim ama biliyosun bende vakit yok. stuentSN de bekleyenlerim var..)) tekrardan hosgeldin

  1. Ilkay (Infinty) Ilkay (Infinty)

   efet abii nerdesinn .DDD bekliooss senii .DDDD

  2. Özlem Yılmaz Özlem Yılmaz

   yaw rahat bırakın abimi yaaa bi nefes alsın:):)

 6. Deniz Deniz

  tebrikler sinan ata .başarılar dilerim.

 7. Alp Ceyhan Alp Ceyhan

  hayırlı olsun :)

 8. Hatice Türkeş Hatice Türkeş

  kolaylıklarr diliyorum

 9. Burak Budak Burak Budak

  Çok sevindirici bir haber. Sinan Ata'yı can-ı gönülden kutlarım. Böyle güzel bir projenin Türkiye müdürü olması çok sevindirici.

  Üstelik Türkiyeden de çok iyi kar edeceklerini düşünüyorum çünkü ben 1-2 yıl önce daha üye olmuştum bu siteye :)

 10. Melih Bayram Dede Melih Bayram Dede

  StudentSN, daha önce yazılarımda konu ettiğim bir proje. Uzun süre projeyi takip edemedim. Sinan'ın Türkiye'deki operasyonda görev almasıyla yeniden takibimde. Başarılar Sinan!

 11. Ilkay (Infinty) Ilkay (Infinty)

  müdürüm hoşgeldin .DDD

 12. Furkan Bayram Furkan Bayram

  Tebrikler... Sinan ve İbrahim

 13. Gülay Gürden Gülay Gürden

  hayırlı olsun ve tebrikler.

 14. Ressam Kadir Ressam Kadir

  VALLAHİ ÇOK SEVDİĞİM BU studentSN SİTEMİZDE ELİMDEN GELEN GÜZEL İŞLER YAPMAYA ÇALIŞAN YENİ YILDIZIM..SİNAN ATA BEYE HAYIRLI OLSUN DER. SAYGILARIMI SUNARIM..ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN.

 15. Önder Eren Önder Eren

  Tebrik ediyorum. StudentSN'ye de Sinan Ata'ya da hayırlı uğurlu olması dileklerimle...

 16. Sinan Ata Sinan Ata

  Tebrikler Sinan :)

 17. Yusuf Ozan Taşdemir Yusuf Ozan Taşdemir

  Gerçekten çok sevindirici bir haber, StudentSN Sinan ile daha da güçlü ve kaliteli olacaktır. Başarıların devamını dilerim Sinan.

 18. Özlem Yılmaz Özlem Yılmaz

  başarılarınızın devamını diler daha bir çok güzel projelerde isimlerinizi ve eylemelerinizi görmek temenni ediyorum. studentSN gerçekten güzel bir öğrenci sitesi bana bir çok konuda yardımı olmuştur üyelerinin ve kurucularının samimiyetine atfen çok teşekkür ediyor studenSN iyiki varsın diyorum..:)

 19. Sinan Ata Sinan Ata

  Hep birlikte güzel işler yapacağımızı biliyorum. İyi dilekleriniz için tekrar teşekkür ederim.

 20. Ayhan Kocak Ayhan Kocak

  Aramıza hoşgeldin Sinancım. Birlikte güzel işler başaracağımızdan eminim.

 21. Ali Baris Ali Baris

  Aramiza Hosgeldin Sinan! Böyle haberler bizi cok sevindiriyor!