22dakika.org web kanalı Keylife.tv üzerinden yayında

22dakika.org web kanalı Keylife.tv üzerinden yayında

Pilli'nin popüler dizi sitesi 22dakika.org, yeni bir web televizyonu olan Keylife.tv üzerinden yayına başladı. Şu anda 3. bölümü yayınlanan 22dakika.org kanalının yapımcıları ise Nur Gürbüz ile Pilli'nin ortaklarından Hasan Yalçınkaya'nın eşi Aylin Yalçınkaya.

22dakika.org konseptine uygun olarak hazırlanan program Keylife.tv için sanırım değerli bir trafik kaynağı olacaktır. Haliyle pillinetwork'ün önemli sitelerinden olan 22dakika.org'un takipçilerinin büyük ölçüde dikkatini çekecek bir yayın olacağını tahmin ediyorum.

Keylife.tv'ye gelecek olursak. Bir süredir testleri gerçekeleştirilen servis kısa süre önce aktif olarak yayına başladı. Gökçen Karan'ın da destek verdiği servisin şu anda bünyesinde 22dakika.org dışında Müzik, Astroloji, "Aman Kaçırma TV", "İxbir", Otomotiv, "Kültür Kazanı" kanallarını barındırıyor.

MYK Medya'nın servisi olan Televidyon'a birebir rakip olarak gözüken Keylife.tv'nin altyapısı ise KEY isimli Radyo-TV yayıncılık şirketi tarafından sağlanıyor.

Programların videolarını bilgisayara indirme seçeneği de sunan Keylife.tv'nin henüz çok yeni olmasına karşılık Alexa istatistikleri yazımın başında da bahsettiğim Pilli komünitesinin etkisiyle hiç de fena gözükmüyor.

Türkiye'de bu tür girişimlerin artmasını ve sadece video değil her alanda rekabetin oluşmasını isterim. Keylife.tv'nin önümüzdeki günlerde ne tür yayınları bünyesine katacağını henüz bilemiyorum ancak bu alanda çeşitliliğin artacağına kesin gözüyle bakıyorum.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.