MeetUp videoları Webrazzi.TV'de! Evet, Webrazzi.TV de yayında!

MeetUp videoları Webrazzi.TV'de! Evet, Webrazzi.TV de yayında!

Webrazzi.TV

Bu sefer en son ben yazayım dedim. :) Webrazzi.TV yayında ve TechCrunch & Webrazzi MeetUp'ın neredeyse tüm içeriğini bünyesinde barındırıyor. Panel ve sunum içeriklerinin yanında etkinlik esnasında yapılmış birebir röportajlara da yine Webrazzi.TV üzerinden ulaşabilirsiniz."Neredeyse tüm içerik dedin kalan içerik nerede?" derseniz, onlar da yarın devreye girecek. StartupPad ve Mike Butcher'ın sunumları yarın Webrazzi.TV'de olacak.

Dün gece yayınladığım TeleVidyon.com haberi ile birlikte kısaca bahsettiğim Webrazzi.TV'nin ilk özel çekimini ise Serdar Kuzuloğlu ile birlikte yaptık.

Webrazzi.TV'de içerik sürekli ben ve konuğum şeklinde olmayacak. Bu girişimdeki amaç Türkiye'de internet sektörüne dönük her türlü video içeriğini yayınlamak ve ilgililerine ulaştırmak. Girişim sahiplerinin ürün demolarından, lansman videolarına, etkinlik videolarından, birebir görüşmelere ve röportajlara kadar birçok farklı formatta video Webrazzi.TV'de olacak.

Webrazzi.TV'de tamamen yeni ya da yeni özelliği olan bir ürün demonuzu yayınlamak, bir etkinlik ya da seminerle ilgili çekime çağırmak, ayrıca elbette görüş ve önerilerinizi bildirmek isterseniz tv (at) webrazzi.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Umarım güzel bir iş olur ve hepimiz mutlu oluruz. Destek ve ilginiz için sonsuz teşekkürler.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.