MeetUp videoları Webrazzi.TV’de! Evet, Webrazzi.TV de yayında!

Webrazzi.TV

Bu sefer en son ben yazayım dedim. 🙂 Webrazzi.TV yayında ve TechCrunch & Webrazzi MeetUp‘ın neredeyse tüm içeriğini bünyesinde barındırıyor. Panel ve sunum içeriklerinin yanında etkinlik esnasında yapılmış birebir röportajlara da yine Webrazzi.TV üzerinden ulaşabilirsiniz.”Neredeyse tüm içerik dedin kalan içerik nerede?” derseniz, onlar da yarın devreye girecek. StartupPad ve Mike Butcher‘ın sunumları yarın Webrazzi.TV‘de olacak.

Dün gece yayınladığım TeleVidyon.com haberi ile birlikte kısaca bahsettiğim Webrazzi.TV‘nin ilk özel çekimini ise Serdar Kuzuloğlu ile birlikte yaptık.

Webrazzi.TV‘de içerik sürekli ben ve konuğum şeklinde olmayacak. Bu girişimdeki amaç Türkiye’de internet sektörüne dönük her türlü video içeriğini yayınlamak ve ilgililerine ulaştırmak. Girişim sahiplerinin ürün demolarından, lansman videolarına, etkinlik videolarından, birebir görüşmelere ve röportajlara kadar birçok farklı formatta video Webrazzi.TV‘de olacak.

Webrazzi.TV‘de tamamen yeni ya da yeni özelliği olan bir ürün demonuzu yayınlamak, bir etkinlik ya da seminerle ilgili çekime çağırmak, ayrıca elbette görüş ve önerilerinizi bildirmek isterseniz tv (at) webrazzi.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Umarım güzel bir iş olur ve hepimiz mutlu oluruz. Destek ve ilginiz için sonsuz teşekkürler.

Yorumlar (24)

 1. Türk web camiasına hayırlı uğurlu olsun. Büyük bir eksik tamamlanmış oluyor böylece. Webi sadece webden anlatmak bizim gibi televizyon bağımlısı bir millet için sorun teşkil ediyordu. Artık televizyonu da kullanmanın zamanı gelmişti.

  tekrar başarılar diliyorum.

  Cevapla
 2. Hayırlı olsun Arda. Umarım çok başarılı bir girişim olur.

  Cevapla
 3. Tebrikler, ilk çekim gayet keyifli olmuş, başarılar dilerim.

  Cevapla
 4. Techcrunchtaki gibi 60 secon elevator pithcler de eklenebilir. Yatırımcılar ve girişimciler birbirlerini ve çalıştıkları ürünleri tanımış olurlar.

  http://pitches.techcrunch.com/

  Cevapla
 5. İzlemesi ve takibi zevkli. Tekrardan hayırlı olsun.

  Cevapla
 6. Göze ve kulağada birlikte hitap ettiği için(ki zaten görsel medyanın diğerlerinden daha çok tercih edilme sebebi) webrazzi.tv güzel düşünülmüş kaliteli(ki şüphem yok) içerik üretildiği takdirde webrazzi.tv, webrazzi.com u ziyaret sayısı vs. anlamında da geçeceğini düşünüyorum. Tekrar hayırlı uğurlu olsun…

  Cevapla
 7. ya en çok emre sokullu neden türkçe tanıtım yapmadı onu merak ettim 🙂
  emre sokullu çoğunluğun türk olduğu kitleye hitaben konuşmadımı acaba orada_?

  siteye üye oldum ama üye sifrem gonderilmedi :S

  Cevapla
 8. e hadi haayırlısı sabırsızlanmaya başlamıştık artık :)….

  Cevapla
 9. Önceki yazında hayırlı olsun demiştik, gerçektende çok iyi bi organizasyon olmuş. Özellikle Web 2.0 Hukuk oturumunda Serdar Kuzuloğlu muhteşemdi. TV nin takipçisi olucam inş. Oturumdaki konuklarınla yaşadıkları süreçleri ve tecrübelerini uzun uzun konuşursun bizde izleriz =)

  Cevapla
 10. çok güzel hareket diyenleeeer 😛 Alkış….

  Cevapla
 11. Tebrikler. Seyrediyorum şu anda. Videolardan en öğretici olanları bence panel tartışmaları.

  Cevapla
 12. Emre Sokullu’nun ingilizce açıklama yapmasının sebebi yaptığı açıklamanın yerel değil, global yani “tüm dünyaya yapılan” bir açıklama olmasıdır ki videoyu adam akıllı izleyen herkes bunu kolaylıkla anlardı diye düşünüyorum ben.

  Cevapla
 13. o kadar heyecanlanacak bişey yok eni boyu bi kaç bin kişi izliyoruz 🙂

  şaka bi yana hayırlı olsun…

  Cevapla
 14. Gerçekten faydalı bir etkinlik oldu. Bu tarz etkinlikler girişimciler için gerçekten büyük motivasyon kaynağı oluyor ve dolaylı olarak sektöre ivme kazandırıyor…
  Arda bey, bu etkinliği her yaz tekrarlayacak bir etkinlik haline dönüştürmeyi düşünmüyormusunuz ?

  Cevapla
 15. @Meriç Kara

  dövseydin hocam böyle olmadı yarım bıraktın 🙂

  ben sadece merak ettiğimi söyledim.Oraya gelenlerin hepsi ingilizce bilmek zorunda değil yada yabanci degil.
  Emre sokullu istediği zaman kamera karşısına geçer tanıtımı ingilizce yapar ama bence orada karşısındaki (salondaki) türk kitle olduğu için türkçe yapması mantıklıydı 🙂

  Cevapla
 16. Sevgili Arda ve Serdar’ın ellerine sağlık. Televidyon ve webrazzi.tv’ye başarılar diliyorum.

  Cevapla
 17. Tebrikler. Türk insanının teknoloji açlığını bu şekilde doyurmayı bilir Webrazzi. Tekrar tebrikler ve başarılar.

  Cevapla
 18. Bu televizyon bağımlılık yaratacak, demedi demeyin

  Cevapla

Bir Cevap Yazın