Yemek siparişi tamam, peki rezervasyon?

YemekSepeti.com'un başarısını ve bu alanda oluşan rekabeti biliyoruz. Online yemek siparişi konusunda birçok servis yayına alındı ve halen de yenileri ekleniyor. Bu konuda ayrı bir yazıyı yakında yayınlıyor olacağım çünkü tahmin edilenden çok daha fazla oyuncu olduğunu son günlerdeki çalışmalarımda görüyorum.

Ancak işin bir de rezervasyon boyutu var. Eminim birçok girişimci bu fikri zaman zaman düşünmüştür. Ancak henüz adını duyduğum başka girişimler olmadığı için görünen o ki hayata geçiren olmamış.

Rezztoran.com işte tam bu noktada dikkatimi çekti ve paylaşmak istedim.

Servis, online yemek siparişinin aksine online yemek rezervasyonu ihtiyacınızı karşılamak için çalışıyor. Bu kapsamda sundukları hizmetleri incelediğimde mekanlar için rezervasyon otomasyonu, müşteri ve kampanya takibi, e-davetiye ve e-bülten kullanımı gibi seçenekler karşımıza çıkıyor.

Rezztoran.com

Rezztoran.com'un bünyesinde henüz az sayıda ancak kaliteli mekanlar olduğunu görüyorum. Servisi gerçek amaçla kullanım şansım olmadı o yüzden süreçlerinin nasıl işlediğini birebir incelemiş değilim. Ama sunmuş oldukları demo ile müşteri tarafındaki süreçlerini anlamak mümkün.

Ülkemizde henüz benzerini görmediğim Rezztoran.com'un güçlü bir satış ve pazarlama çalışmasıyla değer yaratabilmesi mümkün diye düşünüyorum.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.