Metacafe’ye video gönder ve gelir paylaşımına katıl!
Arama
Yenilikler

Metacafe’ye video gönder ve gelir paylaşımına katıl!

Metacafe.comİsrail merkezli video paylaşım sitesi Metacafe gelir paylaşım servisi olan Producer Reward servisini devreye aldı. Siteye gönderdiğiniz videoların gösterim sayıları üzerinden hesaplanan paylaşım miktarı birçok kullanıcının iştahını kabartacak boyutlarda.

Program kapsamında 20.000 gösterim limitini aşan her video için yaratıcısı üstüne sahip olacağı her 1.000 gösterim için $5, 20.000 gösterim için $100, 200.000 için $1.000 ve 2 milyon gösterim için $10.000 kazanıyor olacak.

Metacafe.com

Elbette söz konusu programa dahil olmak için videoların belirli kriterlere sahip olmaları gerekiyor. Bunların başında da video içeriğinin temiz olmasının yanında, video haklarının da size ait olması gerekiyor.

Video paylaşım sektöründe yeni bir rekabet yaratacak gibi gözüken program dahilinde şu an için $23,237 kazanan kullanıcının da bulunduğunu belirtmemde fayda olacaktır.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (10)
 1. fatih dedi ki:

  Bu çok manyak bi olay..Yaratıcılığımızı kullanırsak bizde seyretmekle yetinmeyebiliriz..

 2. ali dedi ki:

  çok ilginç bir uygulama, herhalde youtube gibi duyulmadı, duyulduğunda youtube’ı geçme potansiyeli yüksek bir site gibi gözüküyor.

  bu arda:
  1 insanoğlu ne kadar harika bir varlık!

  2

 3. Yasin dedi ki:

  Çok güzel bir uygulama. Yalnız nasıl video göndereceğimiz konusunda fikir verirseniz çok iyi olur. Teşekkürler

 4. büşra dedi ki:

  ewet çok güzel birşey ama bi sorun war yha bize nasıl wideo gnderildiği hakkında biraz bilgi werseniz de bizde izlemekle yetinesek ama diil mi? nese süper

 5. maceracı dedi ki:

  peki parayı nereye göndericekler? ben üye oldum hesap numaramı vs. bişey sormadı?

 6. erhan dedi ki:

  evet parayı nasıl alıcaz merak ediyorum ben video gönderdim 1 gün için de hatta 4 saatte 1500 filan izlendi 1 gün oldu ve şu an 2775 filan parayı nasıl alabileceğimiz konusunda yardımınız dokunursa çok makbule geçer cevap bekliyorum teşekkürler

 7. Beggar dedi ki:

  Bu tür uluslar arası sitelerde banka hesabı kimseye sorulmaz. Paypal yada Alertpay hesabınız olcak. Muhtemelen metacafe.com da sizden paypal yada Alertpay hesabı istemiştir, sizde bunların ne anlama geldiğini anlamadığınız için karamsar duruma düştünüz. Accountunuzu bi daha gözden geçirin. Paypal mı yoksa Alertpay hesabı istediğinden emin olun ve hangisini istiyorsa hesap açtırın.
  Paypal hesabı içn http://www.paypal.com
  Alertpay hesabı için http://www.alertpay.com‘ dan hesap açtırın. Hadi rastgele.

 8. Çakma Blog dedi ki:

  Yok bu sitede birçok videom çok izlendi ama beş kuruş para biriktiğini görmedim hesabımda. Para kazanmayı neye göre belirliyorlar anlamadım.

 9. çakma blog'a dedi ki:

  bir çok videondan değil 1 adet videondan para kazanacaksın o da şu şart ile video gösterimin 20.000 ın üzerinde olursa ödeme yapılacak yani senin videon 19.999 kere izlenmiş olsa dahi sana para ödemezler anladınmı?

Bir Yorum Yazın