Webrazzi Insights Nedir?

Son teknolojilerin sektörlere etkilerini Webrazzi bakış açışıyla incelemek, içgörü yaratmak ve stratejilere yön vermek amacıyla kurulan Webrazzi Insights, dijital dünyanın derinlemesine anlaşılmasına yardımcı olmaktadır.

Hangi alanları araştırıyoruz?

Insights kullanıcılarına Webrazzi bakış açısı katarak içgörü yaratacak analizler ve raporlar sunuyoruz. Bu raporlar gelişen teknolojinin değiştirdiği bankacılık, finans, medya, sağlık gibi daha bir çok alanda incelemeler sunmaktadır.


Bankacılık

Dijital Sağlık

İş Dünyası

Sigorta

Bulut

Dijital Medya

Ödeme & E-ticaret

FMCG

Insights Üyesi Markalar

Webrazzi bakış açısıyla değerlendirmeler

Dijital dönüşüm stratejilerinizde yol gösterecek analiz ve derinlemesine raporlar dışında Webrazzi okuyucusunun katkılarıyla hazırlanan anket sonuçları ile trendler ve kullanıcı alışkanlıklarından haberdar olacaksınız.

Blockchain, yapay zeka, makine öğrenmesi gibi teknolojik gelişmeleri Webrazzi bakış açısıyla rakiplerinizden önce öğrenecek ve alanınızda fark yaratacaksınız.

Paket Fiyatları

Rapor: "Bankacılıkta Yeni Dünya Düzeni:
Açık Bankacılık"

  • Açık Bankacılık Yaklaşımı - Dünyada açık bankacılığa nasıl bir yaklaşım var ve potansiyel iş modelleri nasıl olabilir?
  • Bankacılık anlayışında değişim - HSBC, ING gibi global bankalar bu transformasyonu nasıl sağladı? Üçüncü parti uygulamalar burada nasıl konumlanıyor?
  • Kar etmek ve açık bankacılık - Globaldeki örnekleri incelediğimizde Türkiye’deki bankaları nasıl bir fırsat bekliyor?
Tüm raporlar ve içerikler