Scaleup Hızlandırma Programı'nın 5. döneminden mezun olan 10 girişim

Program, girişimcilerin strateji geliştirme ve uluslararası ağa erişimlerini sağlamanın yanı sıra, Founder Forum gibi etkinliklerde mentorluk ve iş geliştirme fırsatları sunuyor.
Scaleup Hızlandırma Programı'nın 5. döneminden mezun olan 10 girişim

Endeavor Türkiye ve P&G iş birliğiyle başlatılan Scaleup Hızlandırma Programı'nın 5. dönemine katılmaya hak kazanan 10 girişimin kimler olduğunu daha önce sizlere aktarmıştık. Programın bu dönemi tamamlandı. Scaleup Hızlandırma Programı'ndan; e-ticaret, hizmet yazılımları, mobilite, oyun ve yapay zeka alanlarında faaliyet gösteren gösteren girişimler mezun oldu. 

Program, girişimcilerin strateji geliştirme ve uluslararası ağa erişimlerini sağlamanın yanı sıra, Founder Forum gibi etkinliklerde mentorluk ve iş geliştirme fırsatları sunuyor. Endeavor Türkiye Genel Sekreteri Aslı Kurul Türkmen, programın girişimcilere uluslararası pazarlara açılma konusunda önemli destek sunduğunu belirtti. Programa katılan girişimciler, birbirleriyle etkileşim içinde olmanın ve ortak sorunları tartışmanın önemine vurgu yaptılar.

P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Kumaş, Ev, Bebek ve Kadın Bakım Ticari Operasyonlar Başkan Yardımcısı Değer Kurtaslanoğlu ise inovasyon anlayışlarıyla girişimciliği desteklediklerini ve Scale-Up Programı'nın bu çerçevede önemli bir rol oynadığını ifade etti. Program, ürün ve hizmetlerini ölçeklendirmek isteyen teknoloji odaklı girişimlere yönelik olarak üç ay süren atölye çalışmaları ve mentorlukları içeriyor.

Endeavor Türkiye'nin Scale-Up Programı, girişimcilere hem yerel hem de global düzeyde büyüme fırsatları sunarak, inovasyon ve iş birliğiyle girişimcilik ekosistemine katkı sağlıyor.

Scaleup Hızlandırma Programı'nın 5. döneminden mezun olan girişimler:

Aposto: Yeni nesil medya platformu olarak tanımlanan Aposto, içeriklerini e-posta, mobil ve web uygulamaları üzerinden e-bülten formatında okurlarına ulaştırıyor.

B2Metric: Yapay zeka destekli veri analitiği platformu B2Metric, telekomünikasyon, sigorta, finans, perakende, otomotiv ve diğer birçok sektörden şirketlerle iş birliği yaparak, sektöre özgü çözümler sunuyor.

Comodif: Bağlantılı araç teknolojisi üzerine odaklanan Comodif, büyük veri platformuyla araçların internete bağlanmasını sağlıyor. Şirket, mobilite sektöründeki çeşitli ihtiyaçlara yönelik veri analizi ve çözümler sunuyor.

Kidolog: Ebeveynlere çocukları için online uzman desteği sağlayan Kidolog, online olarak ebeveynlere ve çocuklara danışmanlık hizmetleri sunuyor. Platform, ebeveynlerin ve çocukların günlük yaşamda karşılaştıkları sorunlara çözümler bulmayı amaçlıyor.

Masraff: Şirketlerin masraf sürecini dijitalleştiren ve yapay zeka ile yönetilmesini sağlayan Masraff, çalışanların; veri girişi, kontrol gibi tekrar eden işlere harcadığı zamanı optimize ediyor.

Mega Fortuna: Mobil oyun sektöründe faaliyet gösteren Mega Fortuna, uygulamalar ve hybrid casual oyunlar geliştiriyor.

Twiser: İş ve iş gücü yönetimi alanında faaliyet gösteren Twiser, çalışanlar ve işverenler arasındaki etkileşimi artırmayı amaçlayarak, kurumsal stratejileri şirketin her kademesine yaymayı hedefliyor.

Uppy: Edutech sektöründe faaliyet gösteren bir çocuk eğitim ve eğlence platformu Uppy, çocuklar için eğitici ve eğlendirici içerikler üreterek tüm çocuklara erişilebilir eğitim imkanı sunmayı amaçlıyor. Webrazzi kurucusu ve CEO'su Arda Kutsal'ın da bu girişimin yatırımcıları arasında olduğunu hatırlatalım.

Usersdot: E-ticaret alanında faaliyet Usersdot, yapay zeka tabanlı analizlerle gerçek zamanlı içgörüler ve rakip analizleri sağlayarak müşterilere stratejik karar alma yetkinliği kazandırıyor.

Vigo: Kurye hizmeti sağlayan Vigo, kullanıcılarına 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet sunuyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.