Scaleup Hızlandırma Programı'nın 5. dönemine katılmaya hak kazanan 10 girişim

Endeavor Türkiye ve P&G'nin Scaleup Programı'nın beşinci dönemi başladı. Program, girişimcilere global rekabet avantajı ve uluslararası ağa erişim sunarak büyümelerini destekliyor.
Scaleup Hızlandırma Programı'nın 5. dönemine katılmaya hak kazanan 10 girişim

Endeavor Türkiye ve P&G iş birliğiyle başlatılan Scaleup Programı'nın 5. dönemine katılmaya hak kazanan girişimler belirlendi. Bu program, girişimcilere global rekabet avantajı sağlayacak bakış açılarını kazandırarak, hem Türkiye'de hem de dünya çapında büyümelerine destek olmayı amaçlıyor.

Program, strateji, iş geliştirme ve diğer ihtiyaç alanlarında mentorluk hizmetlerinin yanı sıra Endeavor'ın uluslararası ağına erişim imkanı sunuyor. 

Scaleup Hızlandırma Programı'nın 5. dönemi 4 ay sürecek. Katılımcılar kurucu ve CEO'lar olarak hukuk, teknoloji, ürün, markalaşma, yetenek, kültür ve yatırım konularında grup atölye çalışmalarına katılacaklar ve başarılı Endeavor girişimcilerinden birebir mentorluk alacaklar.

Endeavor Türkiye Genel Sekreteri Aslı Kurul Türkmen, P&G iş birliğiyle gerçekleştirilen Scaleup programının 5. dönemine başlamaktan gurur duyduklarını belirtti.

Hatırlatmak gerekirse Scaleup Hızlandırma Programı'ndan bugüne kadar toplamda 62 girişim mezun oldu. Program boyunca 120 saat atölye, 270 saat mentorluk ve 66 saat kurucu forumu gerçekleştirildi.

Scaleup Hızlandırma Programı'nın 5. dönemine katılmaya hak kazanan girişimler

Aposto: Yeni nesil medya platformu olarak tanımlanan Aposto, içeriklerini e-posta, mobil ve web uygulamaları üzerinden e-bülten formatında okurlarına ulaştırıyor.

B2Metric: Yapay zeka destekli veri analitiği platformu B2Metric, telekomünikasyon, sigorta, finans, perakende, otomotiv ve diğer birçok sektörden şirketlerle iş birliği yaparak, sektöre özgü çözümler sunuyor.

Comodif: Bağlantılı araç teknolojisi üzerine odaklanan Comodif, büyük veri platformuyla araçların internete bağlanmasını sağlıyor. Şirket, mobilite sektöründeki çeşitli ihtiyaçlara yönelik veri analizi ve çözümler sunuyor.

Kidolog: Ebeveynlere çocukları için online uzman desteği sağlayan Kidolog, online olarak ebeveynlere ve çocuklara danışmanlık hizmetleri sunuyor. Platform, ebeveynlerin ve çocukların günlük yaşamda karşılaştıkları sorunlara çözümler bulmayı amaçlıyor.

Masraff: Şirketlerin masraf sürecini dijitalleştiren ve yapay zeka ile yönetilmesini sağlayan Masraff, çalışanların; veri girişi, kontrol gibi tekrar eden işlere harcadığı zamanı optimize ediyor.

Mega Fortuna: Mobil oyun sektöründe faaliyet gösteren Mega Fortuna, uygulamalar ve hybrid casual oyunlar geliştiriyor.

Twiser: İş ve işgücü yönetimi alanında faaliyet gösteren Twiser, çalışanlar ve işverenler arasındaki etkileşimi artırmayı amaçlayarak, kurumsal stratejileri şirketin her kademesine yaymayı hedefliyor.

Uppy: Edutech sektöründe faaliyet gösteren bir çocuk eğitim ve eğlence platformu Uppy, çocuklar için eğitici ve eğlendirici içerikler üreterek tüm çocuklara erişilebilir eğitim imkanı sunmayı amaçlıyor. Webrazzi kurucusu ve CEO'su Arda Kutsal'ın da bu girişimin yatırımcıları arasında olduğunu hatırlatalım. 

Usersdot: E-ticaret alanında faaliyet Usersdot, yapay zeka tabanlı analizlerle gerçek zamanlı içgörüler ve rakip analizleri sağlayarak müşterilere stratejik karar alma yetkinliği kazandırıyor.

Vigo: Kurye hizmeti sağlayan Vigo, kullanıcılarına 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet sunuyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.