Yapay zekanın farklı alanlarda kullanımı: Decoverse örneği

Decoverse uygulaması ile yapay zeka kullanarak banyonuzu yeniden tasarlayabiliyorsunuz.
Yapay zekanın farklı alanlarda kullanımı: Decoverse örneği

Geçtiğimiz haftalarda mimari projelerde kullanılabilecek 6 farklı yapay zeka destekli tasarım aracını sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise yapay zeka teknolojilerinin günümüze entegrasyonu bu denli hızlanmışken Decoverse uygulaması ile yapay zeka kullanarak banyonuzu yeniden tasarlamanız mümkün.

Decoverse, ilham sayfaları, mimarlar için pazar yeri, ürün pazar yeri ve montaj hizmetlerini birlikte sunan uçtan uca bir banyo yenileme platformu olarak faaliyet gösteriyor. Decoverse uygulamasını kullanmak için ilk etapta üyelik oluşturmanız gerekiyor. Üyelik için isim-soyisim, e-posta adresi ve telefon numarası gibi bilgileri eklemeniz, akabinde telefonunuza gelen giriş kodunu girmeniz yeterli oluyor. Daha sonra yapay zeka ile banyonuzu yeniden tasarlayın kısmına girerek mevcut banyonuzun geniş açıdan fotoğrafını sisteme eklemeniz gerekiyor ve bu aşamadan sonra kullanıcının bazı seçimler yapması isteniyor. 

Hangi mimari stilin sizi yansıttığı sorusu için bohem, country, endüstriyel, iskandinav, klasik, modern, minimal ve sahil tarzı cevaplarından birisini vermeniz gerekiyor. Seçiminizi yaptıktan sonra hangi renklerin ve renk tonlarının tarzınıza uygun olduğu soruluyor, bunun ardından tercih edeceğiniz materyal ve dokular soruluyor. Son olarak, ekleyebileceğiniz notların ve tüm seçimlerin ardından karşınıza öncesi ve sonrası formatı ile yeni tasarlanan banyonuz çıkıyor. 

Tasarım oluşturulduktan sonra dilerseniz yeni bir tasarım daha oluşturabiliyor veya mevcut tasarımınızı güncelleyebiliyorsunuz. Eğer tasarımınızı kaydedip oylama için gönderirseniz diğer kullanıcılar tarafından görüneceğini de hatırlatalım.

Eczacıbaşı yatırımıyla hayata geçirilmiş olan Decoverse uygulaması, yapay zeka ile banyo tasarlamanın yanı sıra birçok ürünü ve montaj/kurulum gibi hizmetleri de sunuyor. Kısacası uygulama, güncel teknolojileri de arkasına alarak banyo tasarımı konusunda kapsamlı bir hizmet veriyor. 

Decoverse ile banyonuzu, yapay zeka kullanarak buradan tasarlayabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.