BinBin'in çatı şirketi 1000 Yatırımlar Holding, Taksim uygulamasını satın aldı

BinBin'in yanı sıra GO Sharing, Q Charge ve Algoritma gibi markalara da sahip olan 1000 Yatırımlar Holding, Taksim uygulamasını satın aldığını duyurdu.
BinBin'in çatı şirketi 1000 Yatırımlar Holding, Taksim uygulamasını satın aldı

BinBin'in çatı şirketi olan 1000 Yatırımlar Holding'in halka arz gerçekleştirdiğiniz geçtiğimiz aylarda sizlere aktarmıştık. BinBin'in yanı sıra GO Sharing, Q Charge ve Algoritma gibi markalara da sahip olan 1000 Yatırımlar Holding, Taksim uygulamasını satın aldığını duyurdu.

Temelinde bir taksi çağırma uygulaması olan Taksim, şu an için sadece İstanbul'da hizmet veriyor. Taksim uygulaması, İstanbul’un hem Avrupa hem de Asya Yakası içinde kullanıcıların en yakın ve en uygun taksileri bulmalarını sağlıyor.

Taksim uygulamasının temel hedefi ise güvenilir ve etkili bir şekilde seyahat edilmesini sağlayarak kullanıcılarının zamanlarını daha verimli kullanmalarına olanak tanımak.

Uygulamayı açtığımızda karşımıza, tıpkı diğer taksi çağırma uygulamalarında da olduğu bir harita çıkıyor. Bu harita üzerinden konumunuza yakın olan taksileri görebiliyor. Uygulama içinde Sarı Taksi, Turkuaz Taksi, Siyah Taksi ve 8+1 Taksi çağırmak mümkün. Taksim uygulamasında hem nakit hem de kredi kartı ile ödeme seçeneği de sunuluyor.

Şu an için uygulamayı kaç taksinin kullandığı konusunda ise herhangi bir bilgi bulunmuyor. Uygulamayı Kadıköy'de denediğimizde "Yakınınızda Sarı Taksi Yok." uyarısını aldığımızı da ayrıca ekleyelim.

Taksim uygulaması satın alımından büyük bir memnuniyet duyduklarını belirten 1000 Yatırımlar Holding CEO'su Kadir Abdik, Taksim uygulamasına getirecekleri yenilikler ile İstanbul'da taksi ile seyahat deneyimini dönüştürmeyi ve iyileştirmeyi amaçladıklarını paylaştı.

Mobilite alanında akıllı, sürdürülebilir ve yenilikçi uygulamaları hayata geçiren bir şirket olarak yeni yatırımları ile kullanıcılarına hızlı, güvenli ve güvenilir seyahat seçenekleri sunmayı, günlük yaşamlarını kolaylaştırmayı ve seyahatlerini keyifli hale getirmeyi hedeflediklerini aktaran Abdik, 1000 Yatırımlar Holding olarak şehir içi ulaşımın geliştirilmesi ve İstanbul'un ulaşım sorununa çözüm getirilmesi konusunda kararlı olduklarını da sözlerine ekledi.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.