Tech.eu Summit London 2024'ün indirimli biletleri için son saatler!

Tech.eu Summit London 2024'ün Super Early Bird indirimli biletleri için son saatlere girdik. Tech.eu Summit London 2024'ün Super Early Bird indirimli bilet fırsatı, 31 Ocak akşamı sona eriyor.
Tech.eu Summit London 2024'ün indirimli biletleri için son saatler!

Londra'da gerçekleştireceğimiz Tech.eu Summit London 2024'ün ilk tur konuşmacılarının belli olduğunu geçtiğimiz haftalarda sizlere aktarmıştık. Old Billingsgate'te 16 - 17 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan Tech.eu Summit 2024, 2 gün boyunca global yatırım ve girişim ekosistemini Londra'da buluşturacak.

İndirimli bilet fırsatı için son gün 31 Ocak

Bu yıl girişim sahnesi, ana sahne ve yuvarlak masa toplantılarıyla farklı içerik formatları ile dolu dolu bir deneyim yaşatacak olan Tech.eu Summit London 2024'ün Super Early Bird indirimli biletleri için son saatlere girdik. Tech.eu Summit London 2024'ün Super Early Bird indirimli bilet fırsatı, 31 Ocak akşamı sona eriyor.

Hatırlatmak gerekirse şu an için Tech.eu Summit London 2024'ün Super Early Bird bilet fiyatı 300 pound + VAT şeklinde. 1 Şubat tarihinden itibaren ise Early Bird bilet fiyatı 450 pound + VAT olacak.

2 ve üzeri bilet alımları için uygun fiyatlı bir bilet seçeneğine sahip olduğumuzu da ayrıca belirtelim. Şu an için "Super Early Bird (2+ People)" bileti kişi başı 250 pound + VAT olarak satın alınabiliyor. 1 Şubat tarihinden sonra ise bu biletin fiyatı 350 pound + VAT'a çıkacak. Söz konusu biletlerin, 2 günlük etkinliğin yanı sıra “Tech.eu Night” partisine katılım hakkı sağladığını da ekleyelim.

Tech.eu Summit London 2024'ün ilk tur konuşmacılarına ise buradan ulaşabilirsiniz. Tech.eu Summit London 2024'ün diğer konuşmacılarını ve etkinlik programını ise ilerleyen dönemlerde sizlere paylaşacağız. Dilerseniz Tech.eu Summit London 2024 için indirimli bileti buradan alabilirsiniz. 16 - 17 Mayıs tarihlerinde Londra'da görüşmek üzere!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.