RevOps girişimi Fullcast, 34 milyon dolar yatırım aldı

RevOps yazılım platformu Fullcast, Epic Ventures liderliğinde gerçekleşen A serisi turda 34 milyon dolar yatırım aldı.
RevOps girişimi Fullcast, 34 milyon dolar yatırım aldı

RevOps yazılım platformu Fullcast, 34 milyon dolar yatırım aldı. ABD merkezli şirketin A serisi yatırım turuna, Epic Ventures liderlik etti. Yatırım turunun diğer katılımcıları arasında Companyon Ventures, Firsthand Alliance, True Blue Partners ve Sepio Capital yer aldı. Şirket, yeni yatırımı iş alanını genişletmek için kullanacağını açıkladı. 

Bala Balabaskaran ve Dharmesh Singh tarafından hayata geçirilen Fullcast, bir RevOps yazılım platformu sağlayıcısı olarak faaliyet gösteriyor. RevOps, yani Revenue Operations, bir organizasyonun gelir oluşturma süreçlerini yönetme ve optimize etme konseptini içeren bir yaklaşım olarak tanımlanıyor. 2016 yılında kurulan Fullcast'in geliştirdiği platform, şirketlere gelir üreten ekiplerinin performansını tasarlama, yönetme ve izleme imkanı sunuyor.

Şirketin temel amacı, bu hizmetleri sağlamak için RevOps konseptini temel alarak, şirketlerin gelir oluşturma süreçlerini daha verimli ve etkili bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmak. Bu nedenle platform, bir dizi özellik ve avantaj sunarak şirketlere yardımcı oluyor. Şirketin sunduğu özellikler arasında gelirin maksimize ve bölgelerin optimize edilmesi, üretkenliğin artırılması ve yapay zeka tarafından desteklenen önerilerle gelirin artırılması gibi unsurlar bulunuyor.

Fullcast, şirketler için gelirin kaybedilmesini önleyerek satış temsilcilerinin hızlı bir şekilde bölge atamalarını yapmalarına olanak tanıyor. Ürünlere, bölgelere ve endüstrilere göre bölgeleri optimize ederek geliri artırma ve bölge boyutlarını daha etkili yönetme imkanı sunuyor. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.