Girişimciler, yatırımcılar ve kuluçka merkezleri için yapay zeka çözümleri sunan UnitPlan, Arz Portföy'den yatırım aldı

UnitPlan, Bilişim Vadisi ve Arz Portföy iş birliğiyle faaliyete geçirilen 4. Girişim Sermayesi Yatırım Fonu'ndan 45 milyon TL değerleme ile yatırım aldı. 
Girişimciler, yatırımcılar ve kuluçka merkezleri için yapay zeka çözümleri sunan UnitPlan, Arz Portföy'den yatırım aldı

Girişimciler, girişim sermayesi yatırımcıları ve kuluçka merkezleri için yapay zeka destekli çözümler sunan UnitPlan, Bilişim Vadisi ve Arz Portföy iş birliğiyle faaliyete geçirilen 4. Girişim Sermayesi Yatırım Fonu'ndan 45 milyon TL değerleme ile yatırım aldı. 

UnitPlan, girişimcilere iş fikirlerini test etmek, uygulanabilir iş planları oluşturmak ve başarıyla ölçeklenebilmeleri için ihtiyaç duydukları her adımda stratejik planlama, pazar analizi ve finansal modelleme gibi alanlarda rehberlik ediyor. Girişim sermayesi yatırımcıları için ise oluşturduğu platform aracılığıyla potansiyeli yüksek girişimleri kolaylıkla bulma, yatırım süreçlerini uçtan uca dijital olarak yürütme ve yatırım sonrasında girişimlerin takip edilmesi için yenilikçi çözümler sunuyor.

Arz Portföy Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Murat Onuk, dijitalleşmenin günümüz iş dünyasının temel dinamiklerinden biri olduğunu vurguladı. Unitplan’ın yatırımcılar için sunduğu çözümlerin kullanıcı deneyimi tasarımlarının geliştirilmesine katkı sağladıklarını ve bu sayede girişim sermayesi yatırım süreçlerini daha çevik bir yapıya kavuşturulmasına olanak sağlandığını belirtti.

Arz Portföy, son dönemde yatırımlarıyla dikkat çekiyor. Şirket kısa süre önce Oxodes, RecRam ve Branchsight girişimlerine de yatırım yapmıştı. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.