Dijitaliz 2023: RISE, 5 Aralık'ta dijital ekosistemi buluşturacak

İşini teknoloji ile yükseltenler, Eczacıbaşı Topluluğu ev sahipliğinde, Eczacıbaşı ve Webrazzi iş birliğiyle gerçekleşecek Dijitaliz 2023: RISE'da bir araya geliyor.
Dijitaliz 2023: RISE, 5 Aralık'ta dijital ekosistemi buluşturacak

Dijital dönüşüm ve teknoloji alanında lider isimler, 5 Aralık'ta Eczacıbaşı Topluluğu ve Webrazzi iş birliğiyle düzenlenecek olan "Dijitaliz 2023: RISE" konferansında bir araya geliyor.

Dijitaliz 2023: RISE'da yeni teknolojilerle hızlanan değişimi büyük şirketler ve girişimlerin nasıl yönettiği, rekabet avantajına nasıl dönüştürdüğü ve ekosistemi birlikte değer yaratacak şekilde nasıl güçlendirebileceğimiz gibi konular üzerinde duracağız.

Webrazzi ve Eczacıbaşı Topluluğu iş birliği ile Dijitaliz 2023: RISE

Dijitaliz 2023: RISE, Eczacıbaşı Topluluğu'nun uzun yıllar boyunca kurum içi olarak gerçekleştirdiği bir etkinlikti. Webrazzi iş birliğinin burada önem kazandığı nokta, konferansın herkesin erişimine açılmasını sağlaması diyebiliriz. Zira bu sayede dijitale dair merak edilenlere dileyen herkesin erişim şansı bulunuyor. 

"Dijitaliz 2023: RISE'da, neler konuşulacak?" sorusunu duyar gibiyiz. Aslında dijital denince akla gelen ne varsa, hatta çok daha fazlasını, kısacası dijitali uçtan uca konuşacağız. Fiba Holding Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı Murat Özyeğin yeni dünyada çalışanların kariyerlerinde olması gerekenleri tüm detayları ile katılımcılarla paylaşacak. Bu sayede çalışanları izlemesi gereken yolları yöneticilerin gözünden anlamak mümkün olacak.

Exponential View kurucusu Azeem Azhar ve Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı, AI Fireside Chat odağında, yapay zekanın dijitalle kesiştiği noktayı, tüm detayları ile bizlere aktaracaklar. Konferansın sürpriz isimlerinden biri de Eski F1 Pilotu David Coulthard olacak ve Coulthard, hız ve teknolojiyi gündemine alacak. 

Yeni teknolojileri, bu teknolojilerin avantajlarını ve dijitalin geleceğini ise Rollic kurucu ortağı ve CEO'su Burak Vardal ve Paribu kurucusu ve CEO'su Yasin Oral'dan dinleyeceğiz.

Dijitaliz 2023: RISE'a katılmak için acele edin

Dijitaliz 2023: RISE'a katılmak, dijital dünyayı en iyi şekilde anlamlandırmak, sektörel sorulara cevap bulmak ve daha fazla bilgiye hızlı bir şekilde erişmek için yapılması gereken oldukça basit. Bunun için 30 Kasım'a kadar bu sayfada bulunan "Kayıt Ol" sekmesine tıklamanız, ardından çıkan formu doldurmanız gerekiyor. Hilton Istanbul Bomonti Hotel & Conference Center'da gerçekleşecek olan Dijitaliz 2023: RISE'ın ücretsiz bir konferans olduğunun da altını çizelim.

Dijitaliz 2023: RISE'ın kapsamlı konferans programı için takipte kalın!

Son olarak; siz de dijital dünyaya ilgi duyuyor ve dijitali uçtan uca merak ediyorsanız, 5 Aralık'ta Dijitaliz 2023: RISE'da görüşelim.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.