Binance Head of VIP & Institutional Catherine Chen ile Türkiye'nin ekosistemdeki yerini konuştuk

Binance Head of VIP & Institutional Catherine Chen, Binance Blockchain Week için Türkiye’yi ve İstanbul’u seçmelerinin nedenlerini aktardı.

Blockchain ekosisteminin en önemli organizasyonlarından biri olan Binance Blockchain Week (BBW) bu yıl 8-9 Kasım tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirildi. Binance Blockchain Week'te Binance Head of VIP & Institutional Catherine Chen ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Catherine Chen röportaj kapsamında daha önce Dubai ve Paris’te düzenlenen Binance Blockchain Week için Türkiye’yi ve İstanbul’u seçmelerinin nedenlerini aktardı. Türkiye'nin Binance için kullanıcı ve aktivite bakımından en büyük ülkelerden biri olduğunu ifade etti. Chen, Türkiye'de çok fazla potansiyel gördüklerini de dile getirdi. 

Binance Blockchain Week’in Binance ve ekosistem için önemini anlatan Catherine Chen, etkinlikte tüm ekosistem boyunca birbirinden farklı paydaşların bir araya gelip fikirlerini birbiriyle paylaştığını ve yeni inovasyonlar için bir kıvılcım yaktığını ifade etti. Catherine Chen, bunların endüstrinin ve ekosistemin büyümesinde etkin rol oynadığını da belirtti. 

Ayrıca Chen, Binance’in yakın gelecekte ekosistemdeki yerini ve rolünü nasıl gördüğünü de paylaştı. Yaptığı değerlendirmeler kapsamında Chen, bir endüstri lideri olarak ekosistemi kriptonun bir sonraki heyecan verici dönemine taşıyacaklarını ifade etti. 

Son olarak Catherine Chen, Binance VIP & Institutional için gelecek planlarını paylaştı. Chen'in aktardıklarına göre, bir sonraki milyar kullanıcı kazanımı esnasında Binance daha fazla VIP ve kurumsal müşterinin sektöre ve programa dahil olmasını bekliyor. İyi seyirler

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.