Binance Türkiye Genel Müdürü Mücahit Dönmez ile Binance Türkiye'nin 2024 planlarını konuştuk

Mücahit Dönmez, Binance Türkiye'nin 2024 planlarını aktarırken, "Bizim ana hedefimiz her zaman ekosistemi büyütmek." dedi. 

Blockchain ekosisteminin en önemli organizasyonlarından biri olan Binance Blockchain Week (BBW) bu yıl 8-9 Kasım tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirildi. Binance Blockchain Week'te Binance Türkiye Genel Müdürü Mücahit Dönmez ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Mücahit Dönmez, röportaj kapsamında Binance Blockchain Week'e dair izlenimlerini paylaştı. Etkinlikte, alanlarının önde gelen uzman isimleri Web 3.0 ve blockchain ekosistemindeki son gelişme ve trendleri tartıştı. Paneller ve çeşitli etkinliklerle dolu organizasyon, hem fiziksel hem de online olarak katılımcılarla buluştu. Mücahit Dönmez, etkinlikte yaklaşık 2 bine yakın konuğu ağırladıklarını dile getirdi. 

Ayrıca röportajda Mücahit Dönmez sektöre duyulan güveni artırmak için finansal okuryazarlığın artırılmasının önemine dikkat çekti. Bu alanda 2022'nin ortalarından itibaren üniversitelerle yaptıkları iş birliklerinin halen devam ettiğini aktaran Dönmez, kadınlara yönelik mentorluk programlarından ve dünya çapında 100'e yakın üniversiteyle yapılan yoğun iş birliklerinden bahsetti. 

Mücahit Dönmez, Binance Türkiye'nin 2024 planlarını aktarırken, "Bizim ana hedefimiz her zaman ekosistemi büyütmek." dedi. İyi seyirler! 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.