Mobil oyunların geleceği Webrazzi Summit 2023 sahnesinde konuşulacak

Webrazzi Summit 2023 konferansımızın en önemli panelleri arasında yer alan "Oyun sektöründe sırada ne var?" paneline yakından bakıyoruz.
Mobil oyunların geleceği Webrazzi Summit 2023 sahnesinde konuşulacak

Ülkemizdeki girişim, yatırım ve teknoloji ekosistemini bir araya getirecek olan Webrazzi Summit 2023 konferansımıza girişimler, yatırım, oyun, yapay zeka ve finansal teknolojiler gibi pek çok önemli konuyu alanında uzman isimler ile birlikte konuşacağız.

5 farklı salonda gerçekleşecek olan Webrazzi Summit 2023'ün konuşmacılarını ise geçtiğimiz haftalarda sizlere aktarmıştık. Bu haberimizde ise Webrazzi Summit 2023 konferansımızın en önemli panelleri arasında yer alan "Oyun sektöründe sırada ne var?" paneline yakından bakıyoruz.

Moderasyonunu üstleneceğim Oyun sektöründe sırada ne var? oturumumuzun konuşmacıları arasında ise mobil oyun ekosistemimizin önemli isimleri arasında yer alan Rollic kurucu ortağı ve CEO'su Burak Vardal ve Spyke Games kurucu ortağı ve CEO'su Rina Onur Şirinoğlu yer alıyor.

Oyun sektöründe sırada ne var? panelimizin ana odağı ise mobil oyun pazarı olacak. Panelimizde, Rollic ve Spyke Games'in yanı sıra ülkemizdeki mobil oyun pazarı ve global mobil oyun sektörünün geleceği ile ilgili tüm detayları da bulabilirsiniz.

Mobil oyun pazarının ülkemizdeki girişimcilik ekosisteminin en önemli alanlarından biri haline geldiğiniz uzun zamandır sizlere aktarıyoruz. Tüm dünyada giderek popülerleşen mobil oyunlar, global oyun pazarının da büyük bir bölümüne sahip durumda. Hatırlatmak gerekirse oyuncuların yüzde 35'inin sadece mobil oyunları tercih ettiğini geçtiğimiz aylarda sizlere aktarmıştık

Webrazzi Summit 2023 ve diğer panellerimiz ile ilgili tüm detaylara ise buradan ulaşabilirsiniz. Webrazzi Summit 2023 konferansımıza katılmak için buradan bilet alabilirsiniz. Ayrıca Webrazzi Summit 2023'te VIP Kayıt ile hem VIP Reception'a hem de etkinlik anında Webrazzi Summit Speaker / VIP Lounge'a giriş hakkı elde edebileceğinizi de belirtelim. 25 Ekim Çarşamba günü görüşmek üzere!

SPONSORLAR

Elmas Sponsor

Türkiye İş Bankası

Platin Sponsorlar

Odeabank  Paribu

Turkcell  Yandex Ads

Altın Sponsorlar

Adjust  Iventram

Loreal  Manay CPA

Mastercard  meiro

Gümüş Sponsorlar

Borusan Otomotiv  Craftgate

paytr  Teads

Toloka  Unilever

Startup Lounge İş Ortakları

ITU ARI TEKNOKENT  Kuveyt Türk

Turkish Airlines

Çeviri Sponsoru

Medya Sponsoru

Karnaval

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.