Dosya yönetim platformu FileOrbis, Revo Capital'dan 2 milyon dolar yatırım aldı

FileOrbis tarafından aktarılan bilgilere göre girişim, Revo Capital'dan 2 milyon dolar yatırım aldı. FileOrbis'in değerlemesi ile ilgili ise herhangi bir bilgi paylaşılmadı.
Dosya yönetim platformu FileOrbis, Revo Capital'dan 2 milyon dolar yatırım aldı

Cenk Bayrakdar ile Revo Capital'ın 2022 yılını ve gelecek planlarını konuştuğumuzu geçtiğimiz aylarda sizlere aktarmıştık. Ülkemizdeki yatırım ekosisteminin önemli oyuncuları arasında yer alan Revo Capital, yeni bir yatırım ile karşımıza çıktı.

FileOrbis tarafından aktarılan bilgilere göre girişim, Revo Capital'dan 2 milyon dolar yatırım aldı. FileOrbis'in değerlemesi ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmadığını da belirtelim. 2012 yılında İzmir merkezli olarak kurulan yerli bir girişim olarak ön plana çıkan FileOrbis, temelinde bir dosya yönetim platformu olarak hizmet veriyor.

Artan dosya sistemleri, dosya büyüklükleri ve paylaşım ihtiyaçlarını hızlı şekilde karşılamak amacı ile geliştirilen bir dosya yönetim platformu olan FileOrbis, son kullanıcıların artan dosya erişim ve paylaşım isteklerini karşılarken, IT birimlerinin harcadıkları zamanı, teknolojik tehditleri, mevzuat ve sertifikasyon kaynaklı riskleri de en aza indirmeyi hedefliyor.

Mevcut dosya ortamlarınıza, kullanıcı dizinlerine, erişim yetkilerinize ve güvenlik sistemlerinize entegre edilerek çalışan FileOrbis, kullanıcılarının tüm cihazlarından dosyalarına erişebilmelerine ve çalıştırabilmelerine odaklanıyor. Son olarak FileOrbis'in özellikle Türkiye ve Orta Doğu pazarlarında oldukça aktif olduğunu da ekleyelim. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.