Twitter, Blue for Business için pilot programını başlattı

Twitter ürün yöneticisi Esther Crawford tarafından aktarılan bilgilere göre Blue for Business için pilot program başlatıldı.
Twitter, Blue for Business için pilot programını başlattı

Twitter Blue aboneliğinin yeni özelliği olan Blue for Business kullanıma sunulduğunu ve Twitter tarafından yapılan açıklamaya göre Blue for Business'ı kullanan kurumsal şirketlerin Twitter hesaplarında altın renginde bir rozet yer alacağını geçtiğimiz hafta sizlere aktarmıştık

Bugün ise Blue for Business abonelik servisi ile ilgili yeni detaylar paylaşan Twitter, Blue for Business ile birlikte hem markalara hem de o markalar için çalışan kişilere özet rozetler sunacak. Twitter ürün yöneticisi Esther Crawford tarafından aktarılan bilgilere göre Blue for Business için pilot program başlatıldı.

Crawford'ın açıklamalarına göre pilot programın şu an için sadece belirli kurumlar için kullanıma sunulduğunu ve önümüzdeki yıl daha fazla kurum için sunulacağını da ekleyelim. Blue for Business'a sahip olan şirketlerin çalışanlarının Twitter profillerinde söz konusu kurumda çalıştıklarına dair bir rozet yer alacak.

Altın rozete sahip olan markalar için kare şeklinde profil fotoğrafları sunulduğunu da paylaşalım. Kare profil fotoğrafların ile birlikte marka ve kişi profilleri arasında önemli bir ayrım da oluşmuş oldu. Kare profil fotoğraflarının Blue for Business içinde yer alıp almadığı konusunda ise herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

Blue for Business abonelik servisinin ücreti ve başka hangi özelliklere sahip olacağı ile ilgili detaylar ise henüz paylaşılmadı. Geçtiğimiz hafta Twitter'ın ilerleyen dönemlerde devlet hesapları için gri bir rozeti kullanıma sunacağını sizlere aktarmıştık. Söz konusu gri rozetler devlet hesapları için kullanıma sunulmaya başlandı. Konu ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.