Tech.eu Summit 2023'ün ilk tur konuşmacıları belli oldu

Tech.eu Summit 2023'ün 24 Mayıs 2023 tarihinde yine Belçika'nın başkenti Brüksel'de gerçekleşeceğini geçtiğimiz Temmuz ayında sizlerler paylaşmıştık. Bugün ise Tech.eu Summit 2023 konferansımızın ilk tur konuşmacıları belli oldu.
Tech.eu Summit 2023'ün ilk tur konuşmacıları belli oldu

Webrazzi olarak Avrupa'nın önde gelen teknoloji medyası Londra merkezli Tech.eu'yu satın aldığımızı geçtiğimiz yıl sizlere aktarmıştık. Tech.eu ile gerçekleştirdiğimiz ilk konferans olma özelliğini taşıyan Tech.eu Summit ise yaklaşık 100 konuşmacı ve 1000'den fazla katılımcı ile birlikte Mayıs ayında gerçekleşti.

Tech.eu Summit 2023'ün ise 24 Mayıs 2023 tarihinde yine Belçika'nın başkenti Brüksel'de gerçekleşeceğini ve biletlerin satışa çıktığını ise geçtiğimiz Temmuz ayında sizlerle paylaşmıştık. Bugün ise Tech.eu Summit 2023 konferansımızın ilk tur konuşmacıları belli oldu.

Tech.eu Summit 2022'de bizlerle birlikte olan konuşmacılar arasında Avrupa inovasyon, araştırma komisyonu yöneticisi Mariya Gabriel, Belçika başbakanı Alexander De Croo ve Wise kurucusu ve CEO'su Kristo Käärmann gibi önemli isimlerin yer aldığını da hatırlatalım. Tech.eu Summit 2023 konferansımızda da yine alanında uzman isimler bizlere katılacak.

Konferansımızın ilk tur konuşmacıları arasında ise Breakthrough Energy Avrupa başkan yardımcısı Ann Mettler, Manna Drone Delivery kurucu ve CEO'su Bobby Healy, CEW Communications kurucusu ve CEO'su Cathy White, IQM Quantum Computers kurucu ortağı ve CEO'su Dr. Jan Goetz, Northzone partneri Elena Pantazi, Shares kurucu ortağı ve CPO'su Harjas Singh, Ark Kapital kurucu ortağı ve CPTO'su Henrik Landgren, Hoxton Ventures partneri Hussein Kanji, Qover kurucu ortağı Jean-Charles Velge, Mosa Meat CEO'su Maarten Bosch, Wolt CEO'su Miki Kuusi, Unconventional Ventures general partneri Nora Bavey, Plaid Avrupa müdürü Ripsy Bandourian ve LocalGlobe partneri Yvonne Bajela yer alıyor.

Tech.eu Summit 2023'ün diğer konuşmacılarını ve etkinlik programını ise ilerleyen dönemlerde sizlere paylaşacağız. Dilerseniz Tech.eu Summit 2023 için buradan bilet alabilirsiniz. Geçtiğimiz Mayıs ayında düzenlediğimiz Tech.eu Summit'te neler olduğu ile ilgili tüm detayları aşağıdaki videoda bulabilirsiniz. 24 Mayıs tarihinde Brüksel'de görüşmek üzere!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.