Blockchain Talks: Veri gizliliğini koruyarak Web'de kişiselleştirme mümkün mü?

Blockchain Talks canlı yayın serimizin yeni bölümü 30 Kasım Çarşamba günü saat 11.00'de gerçekleşecek.
Blockchain Talks: Veri gizliliğini koruyarak Web'de kişiselleştirme mümkün mü?

Blockchain Talks canlı yayın serimizin geçtiğimiz bölümünde Web3 oyunlarının geleceği ve oyunlarda sürdürülebilir ekonomi yaratmanın öneminin konuşulduğunu geçtiğimiz Ağustos ayında sizlere aktarmıştık. Canlı yayın serimizin yeni bölümü ise 30 Kasım Çarşamba günü saat 11.00'de gerçekleşecek.

Blockchain Talks'un üçüncü bölümündeki konumuz ise "Merkeziyetsiz dünyada dijital kimlik: Veri gizliliğini koruyarak Web'de kişiselleştirme mümkün mü?" olacak.

Konuşmacıları arasında Paribu Ventures yöneticisi Utku Dördüncü ve FirstBatch kurucu ortağı ve CEO'su Kerim Kaya'nın yer aldığı serimizin üçüncü canlı yayını, Webrazzi'nin içerikten sorumlu genel müdür yardımcısı Ahmet Buğra Ferah'ın moderatörlüğünde gerçekleşecek.

Blockchain Talks canlı yayın serimizin eski bölümlerinde "Web3 ve topluluk destekli iş modellerinin geleceği" ve "Web3 oyunlarının geleceği ve oyunlarda sürdürülebilir ekonomi yaratmak" başlıklarının konuşulduğunu da hatırlatalım.

Web3'ün popülerliğinin artması ile birlikte bu alanda hizmet veren girişimlere yapılan yatırımlarda da önemli bir artış yaşandığını ve Web3 yatırımları konusunda söz sahibi olmak isteyen Paribu'nun geçtiğimiz Ocak ayında Paribu Ventures'ı duyurduğunu da sizlere aktarmıştık.

Canlı yayınımızda merkeziyetsiz dünyada dijital kimlik yaratmak ile ilgili pek çok önemli detayı bulabilirsiniz. 30 Kasım Çarşamba günü saat 11.00'de görüşmek üzere!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.