Tech.eu Online: Fintech konferansının programı belli oldu

9 Mart Çarşamba günü, online olarak gerçekleşecek Tech.eu Online: Fintech konferansının programı belli oldu.
Tech.eu Online: Fintech konferansının programı belli oldu

Webrazzi olarak Avrupa'nın önde gelen teknoloji medyası Tech.eu'yu geçtiğimiz ekim ayında satın almış; bu satın alma ile birlikte Avrupa odağında konferanslar düzenleyeceğimizi de sizlere aktarmıştık. Konferanslardan ilki Tech.eu Online: Fintech, adından da anlaşılacağı üzerine online olarak gerçekleşiyor. 

Avrupa fintech ekosistemlerinin bugününü ve geleceğini tartışmak için önde gelen fintech girişimcilerini, yatırımcılarını, yaratıcılarını ve düşünürlerini bir araya getirecek. Global liderler ve gelecek vadeden girişimler, finansal hizmetlerin geleceğinin yeni teknolojiler, pazar dinamikleri ve iş modelleri tarafından nasıl şekillendirileceğine dair görüşlerini Tech.eu Online: Fintech konferansında katılımcılarla paylaşacak.

Konferansın konuşmacılarını geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaşmıştık; şimdi de Tech.eu Online: Fintech'in konferans programı belli oldu.

Avrupa Fintech'in durumuna veri odaklı bakıştan sosyal ticaretin yükselişine, günümüzün kripto varlık ekosisteminden açık bankacılığa, işletmeler için fintech platformlarının geleceğinden dijital ödemelere ve insurtech sektörünün geleceğine kadar fintech ekosistemini kapsayan ve merak konusu olan birçok başlık, Tech.eu Online: Fintech'te gündemde olacak. 

9 Mart Çarşamba günü, online olarak gerçekleşecek Tech.eu Online: Fintech konferansının konuşmacılarına buradan ve programına ise buradan göz atabilirsiniz. Tech.eu Online: Fintech'e katılmak içinse buradan bilet alabilirsiniz.

Tech.eu Online: Fintech'ten sonra 17 Mayıs'ta Brüksel'de fiziksel olarak Tech.eu Summit'in gerçekleşeceğini hatırlatmadan geçmeyelim. Avrupa, yavaş yavaş teknolojinin merkez üssüne dönüşme yolunda emin adımlarla ilerlerken teknolojiye, girişimcilik dünyasına dair ne varsa Tech.eu Summit'te gündemde olacak. Kaçırmayın.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.